Skip to content

Microsoft Loop to najlepsze narzędzie do współpracy zespołowej

23 de marzec de 2023
Microsoft Loop

Ilustracja Microsoft Loop

Microsoft ma już kompleksowy pakiet roboczy pod Microsoft 365. Najlepsze jest jednak to, że jest on stale aktualizowany nie tylko o nowe funkcje, ale od czasu do czasu także o nowe oprogramowanie. Oto najnowszy członek rodziny 365: Microsoft Loop.

Pętla została zapowiedziana już ponad rok temu. Możesz myśleć o nim jako o konkurencie Microsoftu z Notion lub Google Workspace Spaces — wszechstronnym narzędziem do współpracy, w którym możesz śledzić postępy w osiąganiu celów i pracować nad „blokami”, które możesz następnie wkleić w programach takich jak Word lub Outlook. Ale chociaż zostało to już ogłoszone, nie można było jeszcze z niego korzystać. Teraz jest dostępny jako publiczna wersja zapoznawcza, dzięki czemu każdy, kto chce to sprawdzić, może to zrobić.


Microsoftu

Microsoft Loop zawiera wszystkie nowe, fajne funkcje, które Microsoft dodaje do pakietu oprogramowania 365, w tym Copilot, który płynnie wykorzystuje moc generatywnej sztucznej inteligencji w przepływie pracy. Loop może być doskonałym narzędziem do współpracy w miejscu pracy — ma być, wraz z usługą Teams, centralnym elementem Twojego doświadczenia zawodowego.

Jeśli chcesz to sprawdzić, możesz włączyć publiczną wersję zapoznawczą i zabrać się do pracy.

Źródło: Microsoft (1, 2)

Czy ten post był pomocny?