Skip to content

Microsoft planuje tajemniczą aktualizację systemu Windows 10 w 2022 r.

29 de lipiec de 2022
How to Change Standard user to Administrator on Windows lede 1024x575 1

Jak zmienić konto użytkownika na administratora w systemie Windows 10?

W zeszłym miesiącu pakiet oprogramowania wskazywał, że Microsoft pracuje nad aktualizacją Windows 10 22H2, która prawdopodobnie pojawi się wraz z aktualizacją Windows 11 22H2 jeszcze w tym roku. Teraz aktualizacja została potwierdzona, ale nie wiadomo, co będzie Właściwie bądź nowy.

W czwartek firma Microsoft udostępniła niejawnym testerom systemu Windows pierwszą wersję zapoznawczą systemu Windows 10 w wersji 22H2. Aktualizacja jest identyfikowana jako kompilacja 19045.1865 (KB5015878) i jest to pierwszy przypadek, w którym firma Microsoft oficjalnie potwierdziła, że ​​system Windows 10 otrzyma aktualizację 22H2 jeszcze w tym roku.

Mimo że Microsoft uważa aktualizację za wystarczająco ważną, aby mieć nową nazwę wydania, nie jest jasne, czy pojawią się jakieś znaczące nowe funkcje. Obecna wersja zapoznawcza jest „skoncentrowana tylko na walidacji technologii obsługi”, podczas gdy ukończona aktualizacja będzie miała „określony zestaw funkcji”. Od czasu wydania systemu Windows 11 w zeszłym roku system Windows 10 otrzymywał tylko poprawki zabezpieczeń i drobne zmiany, a obecne wersje zapoznawcze nie mają zauważalnych ulepszeń.

Microsoft twierdzi, że więcej szczegółów zostanie ujawnionych jeszcze w tym roku – być może na październikowym wydarzeniu Ignite. Byłoby wspaniale, gdyby firma Microsoft wspierała niektóre funkcje systemu Windows 11, zwłaszcza że wiele komputerów nie może (łatwo) uaktualnić do pełnej wersji systemu Windows 11.

Źródło: Blog Windows

Czy ten post był pomocny?