Skip to content

Microsoft rozpoczyna testowanie niezwykle przystępnego planu rodzinnego Game Pass — recenzja Geek

6 de sierpień de 2022
d25fa07a 1024x576 1

Logo Game Pass na dwóch konsolach Xbox.

Firma Microsoft wprowadza wersje zapoznawcze swojego od dawna znanego planu rodzinnego Game Pass w Irlandii i Kolumbii. Mieszkańcy tych krajów mogą teraz zarejestrować się w „Xbox Game Pass — Insider Preview”, zgodnie z Xbox Wire.

Insider Preview umożliwia subskrybentom dodanie maksymalnie czterech osób do swoich kont Game Pass Ultimate (łącznie pięciu użytkowników w abonamencie rodzinnym), o ile mieszkają w tym samym kraju. Firma Microsoft doliczy wartość pieniężną pozostałego czasu subskrypcji Game Pass do nowego planu. Każdy członek konta Insider Preview będzie miał niepowtarzalny dostęp do gier, zawartości i korzyści Xbox Game Pass Ultimate.

Istnieją jednak pewne ograniczenia. Zaproszeni członkowie grupy nie będą mieli przypisanego aktualnego czasu Game Pass do konta Insider Preview. A członkowie Xbox All Access nie będą mogli brać udziału w wersji zapoznawczej.

Do tej pory Game Pass był bardzo drogi dla rodzin graczy. Na przykład czteroosobowa rodzina musiałaby albo na zmianę korzystać z jednego konta Game Pass, albo płacić od 10 do 15 USD miesięcznie za członka, co daje ponad 50 USD. Chociaż Microsoft nie ogłosił jeszcze żadnych oficjalnych cen, Gracz komputerowy oblicza, że ​​plan rodzinny może kosztować około 30 dolarów miesięcznie. Pogranicze informuje, że irlandzcy klienci płacą obecnie za plan 21,99 euro miesięcznie. Brak informacji o cenie, jaką płacą Kolumbijczycy.

Czy ten post był pomocny?