Skip to content

Microsoft Security Essentials 2.0 zabija wirusy. Pobierz teraz.

29 de lipiec de 2021
image131

Security Essentials firmy Microsoft jest od jakiegoś czasu naszą ulubioną aplikacją chroniącą przed złośliwym oprogramowaniem — jest bezpłatna, dyskretna i nie spowalnia komputera, ale teraz jest jeszcze lepsza dzięki nowej wersji 2.0, która dodaje filtrowanie sieci, ochronę heurystyczną i jeszcze.

Żeby było jasne i bezpośrednie: zdecydowanie polecamy Microsoft Security Essentials jako narzędzie do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem/antywirusami w porównaniu z jakąkolwiek inną opcją — i jak możesz się spierać? To całkowicie za darmo!

Nowe funkcje w 2.0

Oto wszystkie nowe funkcje w najnowszej wersji, które sprawiają, że jest to jeszcze bardziej konieczne do pobrania:

  • Kontrola ruchu sieciowego integruje się z systemem sieciowym i monitoruje ruch na niskim poziomie bez spowalniania komputera, dzięki czemu może wykrywać zagrożenia, zanim dotrą do komputera.
  • Integracja z Internet Explorerem blokuje złośliwe skrypty, zanim IE zacznie je uruchamiać — jest to wyraźna zaleta bezpieczeństwa.
  • Heurystyczny silnik skanowania znajduje złośliwe oprogramowanie, które nie zostało wcześniej wykryte przez skanowanie w poszukiwaniu określonych typów ataków. Zapewnia to jeszcze lepszą ochronę niż tylko przez definicje wirusów.

Te nowe funkcje sprawiają, że MSE dorównuje innym aplikacjom chroniącym przed złośliwym oprogramowaniem, zwłaszcza skanowaniem heurystycznym, które w przeszłości było jedyną skargą, jaką ktokolwiek mógł złożyć przeciwko MSE — ale teraz to ma.

Wyłączanie nowych funkcji (chociaż nie powinieneś)

Jeśli przejdziesz do Ustawienia -> Ochrona w czasie rzeczywistym, możesz usunąć „Włącz monitorowanie zachowania”, aby wyłączyć skanowanie heurystyczne, lub odznaczyć „Włącz system inspekcji sieci”, aby usunąć filtrowanie ruchu sieciowego.

1627547040 216 Microsoft Security Essentials 20 zabija wirusy Pobierz teraz

Ograniczanie wykorzystania procesora

Nie pamiętamy, czy jest to nowa funkcja, czy nie, ale możesz przejść do Ustawienia -> Skanowanie zaplanowane, aby zmniejszyć zużycie procesora podczas cotygodniowego skanowania — zwykle cotygodniowe skanowanie rozpoczyna się tylko wtedy, gdy nie używasz komputera, ale jeśli usiądziesz z powrotem na komputerze podczas zaplanowanego skanowania, wydajność będzie mniej zmniejszona przy niższym zużyciu procesora.

1627547040 629 Microsoft Security Essentials 20 zabija wirusy Pobierz teraz


Ponownie powinieneś pobrać tę nową wersję. To jest świetne. Notatka: powinieneś upewnić się, że masz zainstalowane tylko jedno narzędzie antywirusowe na raz.

Pobierz Microsoft Security Essentials 2.0

Ręczne pobieranie programu Microsoft Security Essentials 2.0

Czy ten post był pomocny?