Skip to content

Microsoft testuje najbardziej pożądaną funkcję systemu Windows 11 — recenzja Geek

9 de marzec de 2023
b8dc6369

Chcę tylko przenieść pasek zadań.

Windows 11 z paskiem zadań u góry.

Od czasów pierwszych kompilacji podglądowych systemu Windows 11 użytkownicy błagali Microsoft, aby pozwolił im przenieść pasek zadań w różne lokalizacje. W końcu firma wyjaśniła, dlaczego nie pozwoliła nam go przenieść, ale teraz wygląda na to, że Redmond może być gotowe do zmiany zdania.

Najwyraźniej w najnowszej kompilacji 25309 systemu Windows 11 Dev nowa funkcja umożliwia użytkownikom przeniesienie paska zadań — coś, co Microsoft losowo usunął z systemu Windows 11. Po raz pierwszy zauważony i udostępniony przez@książka jest zamkniętana Twitterze pasek zadań znajduje się u góry ekranu i jest nieco funkcjonalny.

Jak widać na filmie na Twitterze, to, że funkcja jest dostępna, nie oznacza, że ​​działa tak dobrze lub zapewnia dobre wrażenia. Aplikacje nadal otwierają się od dołu, więc animacje wymagają więcej pracy. To powiedziawszy, jeśli Microsoft w końcu pracuje nad rozwiązaniem, być może w końcu będziemy w stanie „wyrównać do lewej/prawej/góry”.

Prawie rok temu w końcu zaczęliśmy widzieć ruch na pasku zadań, ale nie tak, jak mieli nadzieję użytkownicy. Microsoft rozpoczął testowanie nowego paska zadań systemu Windows 11 dla tabletów, w którym mógłby się rozwijać lub zwijać, ale nigdy nie otrzymaliśmy możliwości zmiany jego lokalizacji.

Pamiętaj, że funkcje lub opcje, które widzimy w kanale deweloperskim, nie zawsze trafiają do publicznej wersji. Więc chociaż jest to obiecujące, nie rób sobie jeszcze nadziei.

przez Świergot

Czy ten post był pomocny?