Skip to content

Microsoft wprowadzi nowe komputery Surface PC 12 października

22 de wrzesień de 2022
Microsoft Surface Laptop Go 2 Deal for 09.21.22 1024x575 1

Dziewczyna pisząca na laptopie Microsoft Surface Go 2

Linia komputerów Surface firmy Microsoft jest często uważana za najbardziej zbliżoną do komputerów Mac firmy Apple, które istnieją w ekosystemie Windows i należą do najlepszych laptopów, jakie można uzyskać. A gigant z Redmond szykuje się do kolejnych ogłoszeń dotyczących Surface za kilka tygodni.

Microsoft ogłosił, że zorganizuje „Microsoft Fall 2022 Event” 12 października o godzinie 10:00. Wydarzenie odbędzie się tuż przed rozpoczęciem dorocznego, skupionego na deweloperach wydarzenia Ignite w Seattle od tego samego dnia do 14 października – co w rzeczywistości jest pierwszym osobistym wydarzeniem od początku pandemii. Grafika zaproszenia na wydarzenie sprzętowe to tapeta systemu Windows 11 z plamami przypominającymi akwarele i odręcznym napisem „Zapisz datę”, a Microsoft potwierdził, że będzie „rozmawiać o urządzeniach”.

Wśród oczekiwanych ogłoszeń prawdopodobnie zobaczymy, że firma wprowadza na rynek Surface Pro 9 i Surface Laptop 5, a być może również Surface Studio 3. Krąży kilka plotek dotyczących tych nadchodzących produktów, takich jak procesory Intel 12. generacji, różne schematy kolorów dla Surface Pro 9 i wybór między procesorem ARM a procesorem x86. Nie będziemy jednak wiedzieć na pewno, dopóki nie zostaną zwolnieni. Microsoft może mieć też inne niespodzianki sprzętowe.

Koniecznie weź udział w wydarzeniu Microsoftu 12 października. Oczywiście zaraz po ich ogłoszeniu przekażemy Ci również wszystko, co musisz wiedzieć o tych nowych urządzeniach, więc bądź na bieżąco.

Źródło: The Verge

Czy ten post był pomocny?