Skip to content

Moto’s Next Razr Foldable może oferować wysokiej klasy specyfikacje – Recenzja Geek

2 de maj de 2023
81944576

Wyciekł obraz Moto Razr 2023.

Motorola przygotowuje się do wydania kolejnego składanego telefonu tutaj w 2023 roku i tym razem może wreszcie zaoferować bardziej zaawansowane specyfikacje, które pomogą stawić czoła konkurencji Samsunga.

Nowy Moto RAZR 2023, znany jako Motorola Razr 40 Ultra, będzie miał ekran o wyższej rozdzielczości, większy i lepszy wyświetlacz zewnętrzny oraz dużą moc, aby pomóc właścicielom otworzyć go i cieszyć się ulepszonym oprogramowaniem.

Dla nieświadomych, kilka pierwszych generacji miało specyfikacje ze średniej półki i przestarzałe elementy wewnętrzne, ale przybyło z flagowymi cenami. To w porównaniu z linią Galaxy Z Flip firmy Samsung, która zazwyczaj ma najnowsze i najlepsze specyfikacje.

Według Programiści XDA, nowy Moto Razr 2023 będzie wyposażony w ten sam procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, co model z zeszłego roku, ale to jedyna rzecz, która pozostaje taka sama. Kupujący mogą spodziewać się większego zewnętrznego wyświetlacza o rozdzielczości 1056×1066 (powyżej 573 x 800 pikseli) oraz wewnętrznego ekranu o wyższej rozdzielczości 120 lub 144 Hz.

Możemy spodziewać się 8-12 GB pamięci RAM i 128-512 GB pamięci oraz dwóch ulepszonych zewnętrznych czujników aparatu. Wycieki sugerują następnie, że będzie wiele wariantów telefonów, w tym jeden z obsługą dwóch kart SIM, eSIM, ultraszerokopasmowy i potencjalnie drugi model „nie Ultra”, który jest bardziej przystępny cenowo.

Słyszymy, że nowy Moto Razr 40 Ultra 2023 może być dostępny w kolorze czarnym, niebieskim i wyjątkowym dwukolorowym bordowym berberysem, po raz pierwszy zauważonym w marcu. Model 2022 pojawił się w sierpniu ubiegłego roku, więc spodziewaj się podobnego terminu premiery w tym roku.

przez programistów XDA

Czy ten post był pomocny?