Skip to content

Możesz nawet dostać tacos dzięki subskrypcji teraz

7 de styczeń de 2022
taco bell sign

Prawie każdy lubi tacos, a gigant fast foodów Taco Bell o tym wie. My, jako społeczeństwo, również wydajemy się cieszyć abonamentami. Taco Bell ma na celu połączenie tych dwóch z subskrypcją taco, która zapewni Ci taco dziennie za 10 USD miesięcznie. Czym w tym momencie nie jest subskrypcja?

W komunikacie prasowym Taco Bell powiedział: „Taco Bell robi wszystko, aby rozpocząć 2022 rok od ogólnokrajowego debiutu Taco Lover’s Pass, cyfrowej usługi subskrypcji taco, która przenosi wartość na wyższy poziom i z pewnością zaspokoi każde pragnienie taco ”.

Taco Bell nazywa swoją subskrypcję Taco Lover’s Pass. Jak wspomniano, płacisz 10 USD miesięcznie i możesz udać się do lokalnej restauracji Taco Bell, aby dostać jedno taco dziennie.

Aby się zarejestrować, musisz użyć aplikacji Taco Bell, więc wydaje się, że jest to zabawą, aby więcej osób korzystało z aplikacji firmy. Po zarejestrowaniu się musisz zrealizować swoje codzienne taco w aplikacji i je odebrać.

W abonamencie miesięcznym dostępnych jest siedem różnych tacos. Jak zauważył Cnet, najlepszą wartością jest aDoritos Locos Tacos, ponieważ kosztuje więcej niż inne tacos w menu. Oczywiście, jeśli nie lubisz tego taco, wybierasz jedno z pozostałych sześciu.

To sprawia, że ​​zastanawiamy się, czym jeszcze będzie subskrypcja. Istnieją subskrypcje na gry wideo, filmy, programy telewizyjne, dostawę jedzenia, a teraz tacos. Czy wkrótce zasubskrybujemy papier toaletowy? Być może zasubskrybujemy zwierzęta. Czy co miesiąc dostajesz nowego psa w zamian za miesięczną opłatę? Gdzie to się kończy?

Czy ten post był pomocny?