Skip to content

Możesz teraz łatwo wyrzucać ludzi ze swojego konta Netflix

16 de listopad de 2022
shutterstock 2062987472

Budynek biurowy Netflix w Hollywood.

Zdarzyło się to każdemu z nas: udostępniłeś swój login Netflix komuś innemu, a teraz nie możesz go zmusić do opuszczenia konta. Na szczęście Netflix da ci możliwość uruchamiania ludzi z twojego konta bez zmiany hasła.

Nowa funkcja dodawana do serwisu Netflix pozwoli Ci usunąć dane urządzenie ze swojego konta, dzięki czemu będziesz mógł wylogować się z konta na tych urządzeniach bez konieczności zmiany hasła. Zmiana hasła może być zrozumiała irytująca, ponieważ prawdopodobnie skonfigurowałeś Netflix na wszystkich swoich urządzeniach, w tym na telewizorach z wirtualną klawiaturą, na której pisanie jest okropne, a zmiana hasła również wylogowałaby Cię z nich. Ta opcja uratuje cię od tego bólu głowy.

Aby uruchomić kogoś ze swojego konta, po prostu przejdź do ustawień konta, znajdź „Zarządzaj dostępem i urządzeniami” i wybierz „Wyloguj się” z nieznanego urządzenia, z którego chcesz się wylogować. Jak możesz wywnioskować z tego, co powiedzieliśmy wcześniej, ta opcja nie zmieni twojego hasła, więc technicznie rzecz biorąc, nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten freeloader wrócił, jeśli ma hasło pod ręką.

Ta opcja pojawia się, gdy Netflix próbuje skłonić freeloaderów do płacenia za własne konta, więc jeśli masz jakieś blokady, które chciałbyś wyładować ze swojego konta, możesz to teraz zrobić.

źródło: TechCrunch

Czy ten post był pomocny?