Skip to content

Możesz teraz pobrać Microsoft Outlook za darmo na Maca

7 de marzec de 2023
microsoft outlook logo 675 1024x575 1

Microsoft Outlook to płatna aplikacja, która jest zwykle dostępna za pośrednictwem usługi Microsoft 365. Teraz to się zmienia, ponieważ firma Microsoft udostępnia wszystkim program Outlook dla komputerów Mac.

Microsoft ogłosił dzisiaj, że Outlook dla komputerów Mac jest teraz darmową aplikacją w Mac App Store. Jest teraz bardziej podobny do aplikacji mobilnej, ponieważ jest przeznaczony do pracy z Gmailem, iCloud, Yahoo i innymi kontami e-mail IMAP oprócz usług Microsoft .

Microsoft nazwał ją „przeprojektowaną aplikacją Outlook z najnowszymi i najlepszymi funkcjami dla systemu macOS”, chociaż wydaje się, że nie ma żadnych znaczących zmian w porównaniu z przeprojektowaną wersją, która pojawiła się w 2020 r. Microsoft testuje obecnie przepisaną aplikację Outlook dla systemu Windows, która może również w pewnym momencie zastąpić wersję Mac, ale Microsoft nie powiedział jeszcze publicznie nic na ten temat. Pełne wsparcie dla Apple Silicon jest wspomniane w poście na blogu, ale pojawiło się ono również w 2020 roku.

Nie brakuje doskonałych aplikacji e-mail na komputery Mac, ale Outlook może być teraz najbardziej bogatą w funkcje darmową opcją poza Thunderbirdem i własną aplikacją Apple Mail. Obsługuje nawet niektóre funkcje ekosystemu Apple, takie jak szczegółowe powiadomienia, podgląd paska menu, widżety i Handoff z aplikacjami na iPhone’a i iPada.

Microsoft nie wspomniał, kiedy i czy wersja programu Outlook dla systemu Windows będzie dostępna za darmo. Przypuszczalnie stanie się to po ukończeniu nowego programu Outlook dla systemu Windows. W międzyczasie właściciele komputerów Mac mogą pobrać program Outlook z Mac App Store.

źródło: Microsoft

Czy ten post był pomocny?