Skip to content

Możesz teraz zadzwonić pod numer, aby uzyskać przejazd Uber

18 de maj de 2023
uber logo smartphone hand

Ręka trzymająca smartfon z logo Ubera.

Uber prawdopodobnie stał się Twoim „starym niezawodnym” dostawcą z jednego miejsca do drugiego. I chociaż obecnie możesz go uzyskać za pośrednictwem aplikacji, co się stanie, jeśli nie masz mobilnej transmisji danych? Na szczęście Uber ma bardziej oldschoolowy sposób na przejazd.

Teraz możesz również przywołać Ubera przez telefon. Aby to zrobić, po prostu otwórz aplikację na telefonie i zadzwoń pod numer 1-833-USE-UBER. Stamtąd agent Uber mówiący po angielsku lub hiszpańsku odbierze połączenie i pomoże ci zamówić przejazd lub zaplanować go na przyszłą godzinę lub datę, bezpośrednio z telefonu. Po potwierdzeniu przejazdu Uber wyśle ​​Ci SMS-a z informacjami na temat przejazdu, w tym imieniem i nazwiskiem kierowcy, zdjęciem profilowym, tablicą rejestracyjną i przewidywanym czasem przybycia. Gdy Twój przejazd dotrze na miejsce, Uber wyśle ​​Ci kolejną wiadomość tekstową.

Jedyną rzeczą, której nie możesz zrobić za pomocą tej metody, są napiwki w aplikacji, ale jeśli chcesz dać napiwek swojemu kierowcy, możesz zostawić mu napiwek pieniężny.

Uber wcześniej przeprowadzał próbę połączeń telefonicznych przed pandemią COVID-19, ale teraz jest ona wdrażana na szerszą skalę. Więc jeśli chcesz przywołać Ubera przez telefon, pamiętaj o zapisaniu tego numeru.

źródło: TechCrunch

Czy ten post był pomocny?