Skip to content

Możesz uzyskać rok Paramount + za 25 USD (ponownie)

10 de grudzień de 2022
picard

Zdjęcie Picarda i Dathona w El-Adrel w Star Trek: The Next Generation

Paramount+ to usługa przesyłania strumieniowego należąca do nowo połączonych CBS i Paramount, z pokaźną biblioteką nowych i klasycznych filmów i programów telewizyjnych. Usługa przywróciła teraz najlepszą ofertę: rok usługi za 50% zniżki.

Ta umowa pojawiła się w październiku, a Paramount + przywrócił ją na okres świąteczny, ale tym razem bez bezpłatnego Fire TV Stick. Nowi i byli subskrybenci (ale nie obecny subskrybenci) mogą otrzymać plan „Essential” za 24,99 USD na pierwszy rok, który obejmuje wszystkie zwykłe treści przesyłane strumieniowo, NFL na CBS na żywo, niektóre treści piłkarskie, takie jak Liga Mistrzów, kanały informacyjne CBS na żywo i niektóre reklamy. Plan Premium z większą liczbą sportów na żywo (w większości) bez s i funkcją pobierania kosztuje 49,99 USD zamiast 99,99 USD.

Jedynym haczykiem jest to, że subskrypcja odnawia się automatycznie, a niska cena dotyczy tylko pierwszego roku. Jeśli nie chcesz później zostać obciążony pełną ceną, ustaw sobie przypomnienie o anulowaniu przed tym terminem – najlepiej za pośrednictwem Siri, Asystenta Google lub innej usługi opartej na chmurze, o której wiesz, że nadal będziesz ją instalować za rok.

Biblioteka Paramount+ zawiera dzienne programy telewizyjne z CBS, programy dla dzieci i filmy z Nickelodeon, filmy Paramount (Transformatory, Rodzina Addamsów, Top Gun: Maverick począwszy od 22/12 i więcej), niektóre ekskluzywne treści oraz kilka licencjonowanych filmów i programów. To także dom dla wszystkich Star Trek programy i filmy, ponieważ Paramount ściągnął większość treści Treka z innych platform.

Czy ten post był pomocny?