Skip to content

Najlepsi klienci podcastów na Androida

15 de lipiec de 2021
IMG 3486

W Sklepie Play nie brakuje aplikacji do podcastów, więc znalezienie dobrej może być wyzwaniem – zwłaszcza jeśli wydajesz na nią kilka dolców. Oto kilka, które zasługują na twoją uwagę. I dolary.

Najlepsze dla wszystkich: kieszonkowe odlewy (4 USD)

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem podcastów, czy doświadczonym słuchaczem, Pocket Casts to najlepszy wybór na całym świecie. Jest wystarczająco prosty, aby każdy mógł z niego korzystać, ale oferuje prawie wszystkie funkcje, których mogą potrzebować zaawansowani użytkownicy. To naprawdę zapewnia doskonałą równowagę.

Posiada intuicyjny interfejs (który również świetnie wygląda), wykrywanie podcastów, automatyczne pobieranie i synchronizację między urządzeniami, dzięki czemu nigdy nie przegapisz podcastu, jeśli słuchasz na wielu urządzeniach (lub jeśli chcesz je przenieść, gdy otrzymasz nowy telefon).

Najlepsi klienci podcastow na Androida1626366860 573 Najlepsi klienci podcastow na Androida

Jego ustawienia odtwarzania są wysoce konfigurowalne, z opcjami zmiany ustawień pomijania co sekundę, zwiększania prędkości odtwarzania w celu szybszego słuchania i automatycznego usuwania ciszy. Możesz także zwiększyć głośność i zastosować te ustawienia do wszystkich podcastów, aby uzyskać prawdziwe doświadczenie „ustaw i zapomnij”. Tak dobrze.

Jeśli lubisz podcasty wideo, ale nie masz czasu na obejrzenie wideo, możesz przełączyć je tylko na dźwięk. Pocket Casts obsługuje również Chromecasta, Android Wear do odtwarzania na zegarku oraz wyłącznik czasowy.


A wszystko to w super eleganckim opakowaniu. Jasne, da ci to 4 dolary, ale jest tego warte — zwłaszcza jeśli spędzasz dużo czasu słuchając podcastów.

Ściągnij: Odlewy kieszonkowe

Najlepsze dla zwykłych słuchaczy: Muzyka Google Play (bezpłatna)

Jeśli nie jesteś nałogowym słuchaczem podcastów lub po prostu nie chcesz wydać kilku dolców na aplikację do podcastów, prawdopodobnie najlepszym wyborem będzie Muzyka Google Play. To względna nowość na scenie podcastów, która dodała podcasty tylko w ciągu ostatnich kilku lat.

1626366860 193 Najlepsi klienci podcastow na Androida1626366860 181 Najlepsi klienci podcastow na Androida

Mimo to fajnie, jeśli używasz już Muzyki Play w swoim odtwarzaczu muzyki, ponieważ możesz zarządzać swoją muzyką i podcastami w jednym miejscu. Brakuje niektórych bardziej zaawansowanych funkcji, które sprawiają, że Pocket Casts są tak dobre, jak na przykład zmienna prędkość odtwarzania. Ale jeśli jesteś jednym lub dwoma podcastami, to prawdopodobnie w porządku.

Oferuje jednak obsługę Chromecasta i Androida Auto, więc przynajmniej tak jest.

Ściągnij: Muzyka Google Play

Najlepsza darmowa opcja: uzależniony od podcastów

Jeśli szukasz pełnych funkcji i żadnych pieniędzy, to Podcast Addict to Twój huckleberry. Darmowa wersja jest obsługiwana przez reklamy, więc jest tam kompromis.

1626366860 771 Najlepsi klienci podcastow na Androida1626366860 16 Najlepsi klienci podcastow na Androida

Ale jeśli jesteś fajny z reklamami, Podcast Addict jest bardzo potężnym, w pełni funkcjonalnym klientem podcastów. Jest pełen treści, z tysiącami różnych podcastów dostępnych wraz z funkcjami odkrywania, które pomogą Ci znaleźć nowe rzeczy do posłuchania. Dostosowuje nawet rekomendacje do Twoich subskrypcji, co jest miłym akcentem. Podobnie jak Pocket Casts, umożliwia również importowanie ulubionych podcastów za pośrednictwem kanałów RSS lub ATOM.


Oferuje również zaawansowane sterowanie odtwarzaniem, takie jak zmienna regulacja prędkości i automatyczne usuwanie ciszy. Prawie wszystko, czego potrzebujesz od klienta podcastów, jest również dostępne tutaj – automatyczne pobieranie, zarządzanie podcastami, obsługa Chromecasta i tym podobne.

Jeśli w dowolnym momencie zdecydujesz, że kochasz Podcast Addict, ale nienawidzisz reklam, istnieje również możliwość ich usunięcia za 2,99 USD. To sprawia, że ​​jest o dolara tańszy niż Pocket Casts, jeśli zdecydujesz się za to zapłacić. Chłodny.

Ściągnij: Uzależniony od podcastów

Czy ten post był pomocny?