Skip to content

Najlepsze efekty HTG Photoshop w jednym darmowym pobraniu: Pakiet akcji nr 1

24 de lipiec de 2021
HTG action pack

Omówiliśmy ręczne metody niektórych zabawnych efektów programu Photoshop — teraz są one w trybie automatycznym. Pobierz pakiet How-To Geek Photoshop Action Pack i uzyskaj te efekty w ciągu kilku sekund za naciśnięciem jednego przycisku.

Podczas gdy robienie czegoś na dłuższą metę wiąże się z wieloma naukami i satysfakcją, czasami najlepsza jest prosta droga. Po co przechodzić przez wszystkie kroki, jeśli chcesz po prostu zastosować efekt do 50 swoich zdjęć? Przygotuj się do pobrania, zainstalowania i korzystania ze wspaniałego zestawu akcji, za darmo z How To Geek.

Pobierz pakiet akcji

1627131676 305 Najlepsze efekty HTG Photoshop w jednym darmowym pobraniu Pakiet akcji

Dostępne na stronie autora, pierwszy HTG Photoshop Action Pack jest dostępny dla Pobieranie. Link jest bezpieczny do pracy, chociaż reszta strony zawiera treści NSFW. Przeglądaj na własne ryzyko!

Zainstaluj pakiet akcji HTG w Photoshopie

1627131676 528 Najlepsze efekty HTG Photoshop w jednym darmowym pobraniu Pakiet akcji

Aby korzystać z tych akcji programu Photoshop, będziesz potrzebować wersji programu Photoshop, najlepiej z pakietu Creative Suite 1 do aktualnej wersji CS5. Po zainstalowaniu akcji możesz kliknąć i uruchomić akcję na dowolnym prawie wybranym zdjęciu lub grafice.


Nie rozumiesz działań programu Photoshop? HTG omówiło, w jaki sposób można zainstalować dowolną akcję w Photoshopie, za pomocą prostego poradnika. Przejdź do przodu, jeśli już go przeczytałeś, aby dowiedzieć się wszystkiego, co ma do zaoferowania darmowy pakiet akcji.

Co znajduje się w pakiecie akcji?

1627131677 503 Najlepsze efekty HTG Photoshop w jednym darmowym pobraniu Pakiet akcji

Natychmiastowy czerwony/błękitny efekt 3D

1627131677 781 Najlepsze efekty HTG Photoshop w jednym darmowym pobraniu Pakiet akcji Niedawno dowiedzieliśmy się, jak tworzyć obrazy 3D ze zwykłej grafiki RGB, a ta akcja ułatwia przekształcenie obrazu w czerwony/cyjanowy obraz 3D w ciągu sekundy.

Jak zrobić klasyczne czerwone/cyjanowe zdjęcia 3D z dowolnego obrazu?

1627131677 17 Najlepsze efekty HTG Photoshop w jednym darmowym pobraniu Pakiet akcji

Natychmiastowy efekt szkicu ołówkiem

1627131677 114 Najlepsze efekty HTG Photoshop w jednym darmowym pobraniu Pakiet akcji Istnieje wiele sposobów wykorzystania fotografii do stworzenia sztucznego wyglądu „szkicu ołówkiem”, a teraz możesz to zrobić automatycznie, nawet bez korzystania z naszego poradnika.

Jak sprawić, by zdjęcia wyglądały jak rysunki ołówkiem w około minutę?

1627131677 687 Najlepsze efekty HTG Photoshop w jednym darmowym pobraniu Pakiet akcji

Natychmiastowy efekt izolowanego koloru (2 efekty)

1627131677 239 Najlepsze efekty HTG Photoshop w jednym darmowym pobraniu Pakiet akcji Klasyczny wygląd z fotografii i reklamy, pakiet akcji zawiera dwie wersje izolowanego efektu kolorystycznego. Pierwszy izoluje czystą czerwień, drugi izoluje dowolny kolor, który masz w próbce koloru pierwszego planu. Sprawdź oryginał, aby zobaczyć, jak to się robi!

Początkujący Photoshop: czarno-biały i czerwony efekt fotograficzny w dziesięć sekund

1627131678 906 Najlepsze efekty HTG Photoshop w jednym darmowym pobraniu Pakiet akcji

Natychmiastowa grafika pikselowa w autentycznym efekcie kolorystycznym (3 efekty)

1627131678 987 Najlepsze efekty HTG Photoshop w jednym darmowym pobraniu Pakiet akcji Miłośnicy sztuki pikselowej radujcie się! Pakiet akcji zawiera trzy akcje, które automatycznie przekształcą Twoje zdjęcie w grafikę pikselową przy użyciu autentycznych kolorów NES, Gameboy i Sega Master System. Wybierz się w podróż w głąb pamięci i zobacz, jak to zostało zrobione.

Twórz 8-bitową grafikę za pomocą autentycznych kolorów NES Gameboy i Sega

1627131678 769 Najlepsze efekty HTG Photoshop w jednym darmowym pobraniu Pakiet akcji

Natychmiastowy, szybki i brudny efekt vintage

1627131678 369 Najlepsze efekty HTG Photoshop w jednym darmowym pobraniu Pakiet akcji Na koniec mamy klasykę HTG, szybki i brudny efekt zdjęcia vintage. Ten efekt stworzy na zdjęciach zamglony obraz w odcieniach sepii z subtelnym efektem sztucznej siatki. A jeśli chcesz zobaczyć, jak to się robi, zapoznaj się z oryginalnym artykułem!

Szybki i brudny efekt vintage w Photoshopie

Źródło zdjęcia: LIGHTS II autorstwa Shandi-lee, dostępny pod Creative Commons. Wszystkie inne obrazy zapisane pod oryginalnymi artykułami.

Czy ten post był pomocny?