Skip to content

Najlepsze narzędzie iFixit właśnie otrzymało ogromną aktualizację – Recenzja Geek

11 de grudzień de 2022
079f4fb5 1024x576 1

Ktoś pracujący nad iFixit FixMat.

Projekty elektroniczne wymagają troski, uwagi i zorganizowanej przestrzeni roboczej. Dlatego sugerujemy użycie maty projektowej podczas wykonywania napraw lub tworzenia gadżetów DIY. Teraz, dzięki iFixit, możemy w końcu wskazać naszym czytelnikom uniwersalną matę projektową, która spełnia wszystkie wymagania.

Dostępny już dziś za 30 USD, nowy FixMat to duży obszar roboczy (9,8 x 11,8 cala) z magnetyczną powierzchnią do czyszczenia na sucho, sześcioma pojemnikami do sortowania i antystatyczną konstrukcją. Grafika na powierzchni tej maty pozwala szybko uporządkować i oznaczyć małe części, które dzięki magnetycznemu podkładowi pozostają na swoim miejscu (nawet gdy trzeba przenieść projekt do innej części domu lub miejsca pracy).

Ponadto FixMat można w pełni układać jeden na drugim i ma dedykowane miejsce na etykietowanie projektów. To sprawia, że ​​jest to atrakcyjna opcja dla inżynierów i profesjonalnych firm naprawczych. Jestem także fanem legendy w rogu tej maty, która wymienia 12 rodzajów śrub.

FixMat jest czymś w rodzaju połączonej wersji iFixit’sProject Mat (tablica magnetyczna) i Anti-Static Project Tray (pojemnik do sortowania). Ale dzięki wszechstronnej obudowie i fajnemu wzornictwu FixMat naprawdę wyróżnia się sam. To ekscytujący mały produkt, delikatnie mówiąc.

Możesz zamówić FixMat już dziś za 30 USD. Zamów powyżej 65 USD i otrzymaj bezpłatną wysyłkę z kodem ŚWIĘTOWAĆlub dodaj pakiet naprawczy iFixit z 20% zniżką — ta oferta kończy się 14 grudnia i musisz zamówić jak najszybciej, jeśli chcesz otrzymać te rzeczy przed świętami Bożego Narodzenia.

Czy ten post był pomocny?