Skip to content

Najlepsze strony do strumieniowego przesyłania darmowej muzyki

24 de lipiec de 2021
shutterstock 102493019

Internet rozpieszczał nas wyborami. Nie chodzi o to, gdzie znaleźć świetne treści, ale o to, która z wielu usług będzie dla Ciebie najlepsza. Strumieniowanie darmowej muzyki nie jest wyjątkiem, więc oto niektóre z naszych ulubionych stron.

Spotify

1627135234 379 Najlepsze strony do strumieniowego przesylania darmowej muzyki

Spotify to jedna z najpopularniejszych na świecie usług strumieniowego przesyłania muzyki. Ma wrażenia podobne do radia z niektórymi funkcjami na żądanie. Bezpłatni użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo muzykę z reklamami, a płacący użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo na żądanie, uzyskiwać dostęp w trybie offline i słuchać muzyki bez reklam.

Jedną z cech wyróżniających Spotify są jego rekomendacje. Na przykład playlista Discover Weekly to niezwykle popularna funkcja, która w każdy poniedziałek poleca 30 utworów na podstawie tego, czego słuchasz. Ta i inne funkcje sprawiły, że Spotify jest najpopularniejszą usługą przesyłania strumieniowego z ponad 70 milionami płacących użytkowników.

Pandora

1627135234 812 Najlepsze strony do strumieniowego przesylania darmowej muzyki

Pandora to świetna strona internetowa do strumieniowego przesyłania ulubionej muzyki i odkrywania nowej muzyki.

Gdy wpiszesz swój ulubiony gatunek lub wykonawcę w polu wyszukiwania na stronie głównej, Pandora utworzy dla Ciebie stację radiową, która zawiera muzykę podobną do wybranej przez Ciebie. Na podstawie przekazanych przez Ciebie opinii Pandora podejmuje decyzje o tym, którą muzykę polecić jako następną.


Podobnie jak wszystkie inne usługi, bezpłatna wersja Pandory jest obsługiwana przez reklamy. Pandora oferuje dwa płatne plany — Plus i Premium. Wersja Plus kosztuje 4,99 USD miesięcznie i daje dostęp do nieograniczonej liczby pominięć, nieograniczonej liczby powtórek i wyższej jakości dźwięku. Wersja Premium kosztuje 9,99 USD miesięcznie. Zawiera wszystkie funkcje Plus, daje dostęp do całej bazy danych 40 milionów utworów i umożliwia przechowywanie muzyki w trybie offline, oprócz wszystkich funkcji Plus.

Muzyka Google Play

1627135234 501 Najlepsze strony do strumieniowego przesylania darmowej muzyki

Muzyka Google Play ma gigantyczną kolekcję muzyki i możesz wyszukiwać muzykę lub artystów, aby natychmiast rozpocząć przesyłanie strumieniowe. Alternatywnie możesz odwiedzić sekcję najlepszych list przebojów lub sekcję nowych wydań, aby posłuchać popularnych utworów. Niektóre utwory muzyczne można przesyłać strumieniowo bezpośrednio, ale niektóre wymagają uruchomienia stacji radiowej.

Unikalną funkcją, którą oferuje tylko Muzyka Google Play, jest możliwość przesłania do biblioteki Google nawet 50 000 utworów, które posiadasz legalnie, które możesz odtwarzać strumieniowo w dowolnym momencie.

Usługa jest obsługiwana przez reklamy, ale możesz zapłacić za subskrypcję, aby pozbyć się reklam. Kosztuje 9,99 USD miesięcznie, ale oferują również plan rodzinny, który obsługuje do sześciu członków i kosztuje 14,99 USD miesięcznie.

iHeartRadio

1627135234 350 Najlepsze strony do strumieniowego przesylania darmowej muzyki

iHeartRadio to świetna strona do strumieniowego przesyłania muzyki, na której możesz słuchać radia na żywo lub stworzyć własny kanał z ulubionymi artystami i gatunkami. iHeartRadio jest częścią grupy iHeartMedia, która jest największym nadawcą w USA.

I to jest prawdziwy punkt sprzedaży usługi; możesz go używać do słuchania stacji radiowych w całych Stanach Zjednoczonych. Prowadzą ponad 850 kanałów, organizują wydarzenia muzyczne, a nawet produkują wydarzenia i koncerty.

SoundCloud

1627135234 519 Najlepsze strony do strumieniowego przesylania darmowej muzyki

SoundCloud można opisać jako YouTube dla muzyki. Posiada ogromną kolekcję muzyki tworzonej przez artystów z całego świata. Ponieważ zawiera muzykę niezależnych artystów, znalezienie ulubionej muzyki zajmuje trochę więcej czasu. Ale gdy śledzisz kilku dobrych wykonawców, zawsze możesz znaleźć dobrą muzykę w swoim kanale.


Darmowa wersja SoundCloud jest obsługiwana przez reklamy. Oferuje również plan premium — SoundCloud Go+ — który usuwa reklamy i dodaje słuchanie offline. SoundCloud Go+ kosztuje 9,99 USD miesięcznie.

Kolejny plan premium — SoundCloud Pro — jest przeznaczony dla artystów, którzy udostępniają swoją muzykę na SoundCloud. Ten plan zapewnia wyższe limity przesyłania, szczegółowe analizy i kilka innych funkcji.

SHOUTcast

1627135234 339 Najlepsze strony do strumieniowego przesylania darmowej muzyki

SHOUTcast to interesująca usługa strumieniowego przesyłania muzyki, która zapewnia dostęp do ponad 89 000 stacji radiowych z całego świata. Możesz poruszać się po stacjach według gatunku lub wyszukiwać stacje lub artystów. Nie jest wymagana rejestracja i możesz rozpocząć strumieniowanie muzyki w kilka sekund.

Ale SHOUTcast to nie tylko usługa przesyłania strumieniowego. Jego narzędzia do nadawania umożliwiają uruchomienie stacji radiowej. Usługa jest całkowicie bezpłatna i możesz nawet zarabiać na swojej stacji radiowej za pomocą Program wydawców Targetspot.

AccuRadio

1627135234 962 Najlepsze strony do strumieniowego przesylania darmowej muzyki

AccuRadio to świetne miejsce nie tylko do strumieniowego przesyłania muzyki, ale także do odkrywania nowej muzyki. W przeciwieństwie do niektórych witryn interfejs AccuRadio jest dość prosty. Możesz kliknąć dowolnego z polecanych wykonawców lub gatunków na stronie głównej lub wyszukać ulubioną muzykę i od razu zacząć słuchać.


Chociaż AccuRadio obsługuje reklamy, oferuje nieograniczone pomijanie utworów — coś, czego nie oferuje większość bezpłatnych witryn strumieniowych. Jeśli lubisz słuchać w podróży, możesz skorzystać z aplikacji mobilnych AccuRadio, które są dostępne na Androida, iOS i wiele innych platform.

Ostatnia stacja FM

1627135235 639 Najlepsze strony do strumieniowego przesylania darmowej muzyki

Ostatnia stacja FM był jedną z pierwszych sieci społecznościowych i usług przesyłania strumieniowego, zanim pojawiły się inne alternatywy. Pozwala swobodnie przesyłać muzykę, ale także odkrywać muzykę na podstawie tego, czego słucha społeczność. Ich funkcja „Scrobbles” twierdzi, że śledzi to, czego słuchasz i poleca inną muzykę, którą lubisz. „Scrobbling” odbywa się na stronie Last.fm, ale możesz także połączyć się z innymi usługami muzycznymi, takimi jak Spotify, SoundCloud, Muzyka Google Play, aby uzyskać precyzyjne rekomendacje na podstawie Twojego gustu.

Chociaż chcielibyśmy, abyśmy mogli polecić tylko jedną z tych witryn jako najlepszą dla Twoich potrzeb związanych z przesyłaniem strumieniowym, nie możemy. Każdy ma inny gust muzyczny, a sama ilość dostępnej muzyki sprawia, że ​​nie da się zadeklarować jednej usługi najlepszy. Zalecamy odwiedzenie wszystkich tych witryn, aby przekonać się, które z nich najbardziej Ci się podobają.

Źródło obrazu: Agsandrew/Shutterstock

Czy ten post był pomocny?