Skip to content

Najlepsze strony internetowe do oglądania bezpłatnych filmów dokumentalnych

6 de sierpień de 2021
00 lead image

Jeśli jesteś fanem filmów dokumentalnych, istnieje wiele stron, na których możesz je oglądać za darmo. Poniżej znajduje się lista znalezionych przez nas witryn, z których niektóre umożliwiają dodawanie komentarzy na temat filmów, a nawet pobieranie filmów.

Najlepsze filmy dokumentalne

Najlepsze filmy dokumentalneoferuje pełne filmy dokumentalne i informacje na temat filmów dokumentalnych, cytując recenzje z zaufanych źródeł. Filmy dokumentalne są podzielone na kategorie, co ułatwia znalezienie filmów na Twoje ulubione tematy. Możesz także dodawać komentarze do obejrzanych filmów dokumentalnych, podając opinie, które inni widzowie mogą przeczytać na temat filmów, aby sprawdzić, czy chcą je obejrzeć.

Jeśli znajdziesz filmy dokumentalne, które naprawdę Ci się podobają, możesz zdecydować się na ich zakup od Najlepszy sklep z filmami dokumentalnymi.

1628255726 505 Najlepsze strony internetowe do ogladania bezplatnych filmow dokumentalnych

Freedocumentaries.org

Freedocumentries.orgprzesyła strumieniowo pełnometrażowe, prowokujące do myślenia, edukacyjne i rozrywkowe filmy dokumentalne za darmo, bez konieczności rejestracji. Przeszukali internet w poszukiwaniu dobrze wyprodukowanych filmów i zebrali je w jednej witrynie. W przypadku niektórych filmów możesz nawet obejrzeć zwiastuny lub pobrać film. Niektóre filmy na tej stronie są szeroko rozpowszechniane, ale inne są tworzone przez niezależnych filmowców, którzy polegają na witrynach takich jak Freedocumentaries.org, aby udostępniać swoje informacje opinii publicznej.

1628255726 111 Najlepsze strony internetowe do ogladania bezplatnych filmow dokumentalnych

Dokumentalne Niebo

Dokumentalne Niebooferuje obszerną kolekcję filmów dokumentalnych obejmujących wiele gatunków. Codziennie aktualizują witrynę, aby zapewnić to, co najlepsze w filmach dokumentalnych.

1628255726 304 Najlepsze strony internetowe do ogladania bezplatnych filmow dokumentalnych

DokumentalnyWIRE

DokumentalnyWIREoferuje duży zbiór bezpłatnych, interesujących i edukacyjnych filmów dokumentalnych do obejrzenia online. Filmy obejmują wiele gatunków. Zobacz, co Cię zainteresuje i podziel się swoimi przemyśleniami.

1628255726 962 Najlepsze strony internetowe do ogladania bezplatnych filmow dokumentalnych

Otwórz filmy dokumentalne

Open Documentaries prowadzi bazę danych z wieloma dokumentami, które możesz oglądać za darmo w wielu kategoriach. Nie ma żadnych kosztów i nie musisz się rejestrować. Możesz się jednak zarejestrować, jeśli chcesz utworzyć własną listę odtwarzania i otrzymywać powiadomienia e-mail o dodaniu nowych filmów dokumentalnych. Istnieje również opcja automatycznego dodawania nowych filmów dokumentalnych do listy odtwarzania.

1628255726 187 Najlepsze strony internetowe do ogladania bezplatnych filmow dokumentalnych

Documentary.net

Documentary.netoferuje duży katalog pełnometrażowych, bezpłatnych filmów dokumentalnych na różne tematy, takie jak przyroda, polityka, nauka i historia. Możesz przeglądać według kategorii, sortować według najlepszych filmów, według długości (krótkie, średnie i długie, które trwają odpowiednio mniej niż 10, 11-30 i ponad 30 minut), a nawet oglądać mini-dokumenty na temat tworzenia same filmy dokumentalne. Filmy dokumentalne są dostępne na całym świecie, bez żadnych ograniczeń terytorialnych.

1628255726 338 Najlepsze strony internetowe do ogladania bezplatnych filmow dokumentalnych

Dokumentalny Burza

Dokumentalny Burza oferuje bezpłatne, pełnometrażowe filmy dokumentalne zebrane z całej sieci. Ich głównym celem jest dzielenie się wiedzą, szerzenie pomysłów i dobra zabawa. DocumentaryStorm codziennie dodaje nowy dokument na swojej stronie.

1628255727 231 Najlepsze strony internetowe do ogladania bezplatnych filmow dokumentalnych

Documentary24.com

Documentary24.comgromadzi najlepsze filmy dokumentalne dostępne w sieci. Oglądaj wysokiej jakości filmy dokumentalne przesyłane strumieniowo bezpośrednio w przeglądarce bez konieczności rejestracji.

1628255727 430 Najlepsze strony internetowe do ogladania bezplatnych filmow dokumentalnych

Pełne filmy dokumentalne

Full Documentaries oferuje jedne z najbardziej pouczających, bezpłatnych filmów dokumentalnych dostępnych online, pogrupowanych w kategorie. Możesz także dodawać komentarze do filmów i oceniać je.

1628255727 122 Najlepsze strony internetowe do ogladania bezplatnych filmow dokumentalnych

Documentary-Log.com

Documentary-Log.comzostała założona przez fanów filmów dokumentalnych, którzy gromadzą najlepsze filmy z całej sieci. Skupiają się na naukowych dokumentach, bo ten gatunek wydawał się najbardziej niedostatecznie reprezentowany w sieci, ale oferują też filmy obejmujące inne gatunki. Zapraszam do dodawania komentarzy do filmów, które oglądasz na ich stronie, a także do oceniania filmów.

1628255727 492 Najlepsze strony internetowe do ogladania bezplatnych filmow dokumentalnych

Film dokumentalny

Film dokumentalnyoferuje szeroką gamę pełnometrażowych filmów dokumentalnych obejmujących dwadzieścia dwie kategorie, takie jak sztuka, zdrowie, nauka, podróże i historia. Możesz wyszukiwać według tematu lub nazwy dokumentu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny w witrynie.

Documentary Tube zawiera również 100 najlepszych filmów dokumentalnych oglądane co tydzień. Istnieje również sekcja witryny, która umożliwia: prześlij filmy dokumentalneprodukujesz i robisz siebie. Te zgłoszenia są sprawdzane przez redaktorów witryny, aby sprawdzić, czy byłyby odpowiednie dla witryny.

Możesz łatwo Zarejestruj się za darmo na Documentary Tube, aby być na bieżąco z nowymi wydaniami prezentowanymi na stronie. Inną opcją jest wysłanie nowych filmów dokumentalnych do czytnika kanałów przez kanały RSS. Możesz zapisać się na cotygodniowe powiadomienia e-mail, informujące co tydzień o nowych wydaniach dostępnych w Documentary Tube. Informacje o nowych wydaniach są również dostępne po polubieniu Documentary Tube na Facebook lub śledząc stronę na Świergot. Co miesiąc jest też gratis dla zarejestrowanych członków.

Filmy dokumentalne, które oglądałeś w Documentary Tube, są automatycznie dodawane do listy odtwarzania, dzięki czemu możesz łatwo wrócić i obejrzeć je ponownie lub dowiedzieć się, jakie tematy i tytuły już oglądałeś. Istnieje również sekcja witryny zawierająca artykuły, które zawierają przegląd niektórych aktualnych filmów dokumentalnych, dostarczając więcej informacji o filmach. Ta lista artykułów jest aktualizowana co tydzień.

1628255727 801 Najlepsze strony internetowe do ogladania bezplatnych filmow dokumentalnych

Naukowe filmy dokumentalne

Kochasz naukowe filmy dokumentalne? ten Naukowe filmy dokumentalneserwis oferuje zbiór najlepszych naukowych filmów dokumentalnych dostępnych w sieci. Koncentrują się na jakości, a nie na ilości. Nie znajdziesz filmów dokumentalnych „wypełnionych metafizycznymi ideami, UFO, bioenergią i innymi metanaukami”. Znajdziesz tu pouczające, odkrywcze, interesujące i zadziwiające naukowe dokumenty i wykłady na takie tematy, jak astronomia, biologia, matematyka, fizyka, informatyka i technologia.

1628255727 603 Najlepsze strony internetowe do ogladania bezplatnych filmow dokumentalnych

Bezpłatne filmy dokumentalne YouTube

Jak wiesz, w YouTube dostępnych jest wiele filmów, w tym darmowe filmy dokumentalne. Można je znaleźć w niektórych innych witrynach, które gromadzą filmy dokumentalne, lub możesz uzyskać do nich dostęp bezpośrednio w YouTube.

1628255727 788 Najlepsze strony internetowe do ogladania bezplatnych filmow dokumentalnych

Niezależne filmy online

IndieMovies Online zajmuje się bezpłatną, legalną dystrybucją filmów niezależnych. Oprócz oglądania wysokiej jakości filmów niezależnych, IndieMovies Online zachęca również do pisania dla nich, przesyłając kopię swojego utworu (nie więcej niż 700 słów i nic obraźliwego). Utwór zostanie zrecenzowany i, jeśli będzie zgodny z podstawowymi wytycznymi i kryteriami, zostanie opublikowany w sekcji dla pisarzy gościnnych na stronie. Sprzyja to konstruktywnym, elokwentnym i świadomym dyskusjom na temat filmu.

Planują również wspierać niezależne kino u jego korzeni, prezentując prace studentów filmowych z całego świata. Zapraszają studentów filmowych ze wszystkich szkół do przesyłania swoich prac do udostępnienia w IndieMovies Online.

1628255728 757 Najlepsze strony internetowe do ogladania bezplatnych filmow dokumentalnych

Przewodnik po dokumentach

Przewodnik po dokumentachjest jedną z niewielu wyselekcjonowanych wyszukiwarek w Internecie i oferuje dostęp do najszerszej kolekcji filmów dokumentalnych. Przeszukali i zindeksowali tysiące filmów, setki stron internetowych i wiele baz danych z całego świata. Filmy zostały zorganizowane, otagowane i przesiane pod kątem edukacji i świadomości.

1628255728 872 Najlepsze strony internetowe do ogladania bezplatnych filmow dokumentalnych

Archiwum internetowe – Archiwum obrazów ruchomych

Jeszcze innym miejscem, w którym można znaleźć filmy dokumentalne, jest Archiwum ruchomych obrazów na stronie Archiwum Internetowego. Ta strona zawiera tysiące cyfrowych filmów przesłanych przez użytkowników Archiwum. Prawdopodobnie wśród kolekcji znajdują się filmy dokumentalne, które mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie.

1628255728 61 Najlepsze strony internetowe do ogladania bezplatnych filmow dokumentalnych

Mamy nadzieję, że ta lista pomoże Ci znaleźć bezpłatne, edukacyjne i rozrywkowe filmy dokumentalne, które Cię zainteresują i zainspirują. Jeśli znasz inne dobre strony do wyszukiwania bezpłatnych i legalnie dystrybuowanych filmów dokumentalnych, daj nam znać w komentarzach.

Czy ten post był pomocny?