Skip to content

Najnowsza aktualizacja Lightrooma pozwala uzyskać więcej z aparatu Google Pixel 7 – Recenzja Geek

12 de listopad de 2022

Tylne aparaty Google Pixel 7

Najnowsza październikowa aktualizacja Adobe wreszcie dodała obsługę zdjęć RAW dla smartfonów Google Pixel 7 i Pixel 7 Pro. W ten sposób właściciele mogą zrobić więcej ze swoimi telefonami, wrzucając wysokiej jakości zdjęcia RAW do Lightrooma.

Podczas gdy nowy telefon Google korzysta z tych samych aparatów, co zeszłoroczny Pixel 6, Adobe nadal potrzebowało trochę czasu, aby upewnić się, że wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami. Co jest warte, Adobe zajęło kilka miesięcy, aby dodać serię Pixel 6, więc użytkownicy będą zadowoleni, widząc, że imponujące nowe Pixel 7 i Pixel 7 Pro już otrzymują wsparcie.

Warto zauważyć, że zaktualizowana lista obejmuje rodzinę Pixel 7, iPhone 14 i kilka innych. Ta aktualizacja jest już dostępna dla programów Adobe Lightroom, Lightroom Classic i Camera Raw, dając początkującym fotografom mobilnym więcej narzędzi do ich dyspozycji.

Chociaż było to technicznie możliwe dla właścicieli Pixel 7 korzystających z Lightroom, posiadanie oficjalnego wsparcia ułatwia to i oferuje więcej funkcji, takich jak profile kolorów i nie tylko.

Nie zapomnij włączyć obsługi formatu RAW w aplikacji aparatu Pixel 7, a następnie wyjdź i zrób świetne zdjęcia. Jeśli jeszcze nie odebrałeś nowego telefonu Google, pobierz najnowszy Pixel 7 Pro z naszego linku poniżej.

Najnowsza aktualizacja Lightrooma pozwala uzyskac wiecej z aparatu Google

przez 9to5Google

Czy ten post był pomocny?