Skip to content

Najnowszy wykrywacz wycieków Eve może służyć jako węzeł routera wątków — Recenzja Geek

22 de luty de 2022
c255821b 1024x576 1

Eve jest jedną z niewielu marek inteligentnego domu, która korzysta z Thread, standardu zwiększającego prędkość i zasięg sieci bezprzewodowej w inteligentnym domu. A teraz przystępny cenowo detektor wycieków Water Guard drugiej generacji oferuje taką samą obsługę gwintów, jak inteligentne rolety i inteligentne wtyczki firmy.

Water Guard to dość proste urządzenie — wystarczy podłączyć je do gniazdka i uruchomić kabel czujnika o długości 6,5 stopy w dowolnym miejscu, w którym mogą wystąpić wycieki, na przykład pod zlewem lub pralką. Po wykryciu wycieku Water Guard ostrzeże Cię na smartfonie lub inteligentnym głośniku. (Istnieje również dodatkowe akcesorium zwiększające zasięg Water Guard do 490 stóp, dzięki czemu można go przeciągnąć przez ściany lub narożniki piwnicy.)

Strażnik Wody Eve i smartfon

Water Guard może również sterować innymi urządzeniami inteligentnego domu. Jeśli pralka jest na przykład podłączona do inteligentnego gniazdka, Water Guard może wyłączyć to gniazdko, gdy wykryje nieszczelność.

Obsługa wątków po prostu poprawia możliwości Water Guard. Standard Thread buduje sieć mesh ze wszystkich kompatybilnych urządzeń, w tym HomePod, więc te urządzenia nie muszą komunikować się przez router lub serwer w chmurze. Rezultatem jest lepsza wydajność i szybsze polecenia inteligentnego domu. Dodatkowo, ponieważ Water Guard działa jako router Thread, zwiększa zasięg inteligentnego domu (dla kompatybilnych urządzeń Thread).

Możesz zamówić Water Guard drugiej generacji za 100 USD na stronie internetowej Eve. Produkt będzie dostępny w nadchodzących miesiącach u innych sprzedawców, w tym w Amazon. Pamiętaj, że Eve Water Guard obsługuje tylko Apple HomeKit.

Czy ten post był pomocny?