Skip to content

Najtańsze sposoby na streamowanie baseballu (nawet jeśli nie masz kabla)

30 de lipiec de 2021
IMG 3250 copy 650x300

To, że pozbyłeś się kabla, nie oznacza, że ​​nie musisz rezygnować z baseballu przez cały sezon. Oto kilka sposobów na oglądanie meczów MLB na żywo bez płacenia za kabel.

Przecięcie kabla jest dużym obciążeniem dla fanów sportu, ponieważ większość gier jest emitowana w sieciach kablowych, a bardzo niewiele jest emisji na kanałach, które można odebrać za pomocą anteny za darmo. Z tego powodu wciąż widzisz wielu fanów sportu płacących za kabel Tylko oglądać mecze. Jeśli chodzi o baseball, nie musisz jednak ulegać dostawcom telewizji kablowej. To prawda, że ​​niektóre metody wymagają uiszczenia jednorazowej opłaty, ale jest to o wiele mniej niż prawdopodobnie zapłaciłbyś za kabel.

MLB.TV to złoty standard

1627663919 23 Najtansze sposoby na streamowanie baseballu nawet jesli nie masz kabla

Jeśli jesteś zagorzałym fanem baseballu i chcesz oglądać wszystkie możliwe mecze, MLB.TV to usługa przesyłania strumieniowego, której należy użyć.

Kosztuje 116 dolarów za cały sezon, co brzmi jak dużo, ale prawdopodobnie zapłaciłbyś tyle każdego miesiąca na kabel. Możesz też zapłacić trochę mniej, jeśli interesują Cię tylko mecze swojej ulubionej drużyny. Ten pakiet kosztuje 90 dolarów za sezon.

Jednak ogromnym zastrzeżeniem w przypadku MLB.TV jest to, że gry „na rynku” są wyłączone. Oznacza to, że jeśli mieszkasz w pobliżu boiska swojej drużyny gospodarzy, nie będziesz mógł oglądać meczów na MLB.TV — możesz przesyłać strumieniowo tylko gry „niedostępne na rynku”. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, których ulubiona drużyna znajduje się w całym kraju, ale jeśli mieszkasz w Chicago i chcesz oglądać grę Cubbies, nie masz szczęścia (chociaż możesz obejść te ograniczenia, korzystając z VPNna maszynie, którą oglądasz od).


Najlepsze w MLB.TV jest jednak to, że obsługuje prawie każde urządzenie, w tym iOS, Android, PlayStation, Xbox, Roku, Apple TV i inne.

Używaj różnych sieciowych aplikacji do strumieniowania

1627663920 554 Najtansze sposoby na streamowanie baseballu nawet jesli nie masz kabla

Jeśli nie chcesz płacić za MLB.TV lub chcesz znaleźć inny sposób na oglądanie gry swojej drużyny domowej, możesz wypróbować inne aplikacje do przesyłania strumieniowego dostarczane przez duże sieci.

ten Aplikacja NBC Sports, na przykład, większość gier White Sox jest przesyłana strumieniowo przez sieć CSN Chicago, a nawet jeśli mieszkasz w pobliżu, możesz oglądać ją bez przerw w dostawie prądu.

Istnieją inne aplikacje, które możesz sprawdzić, które czasami przesyłają strumieniowo gry MLB, takie jak WatchESPN, FOX Sports Go i CBS Sports, ale mogą być one nieliczne.

Zastrzeżenie w przypadku tych aplikacji polega na tym, że musisz zalogować się przy użyciu poświadczeń subskrypcji kablowej, co w pewnym sensie niweczy cały cel cięcia kabli. Jeśli jednak masz członka rodziny lub bliskiego przyjaciela, który ma kabel, mogą być na tyle mili, aby przekazać ci swoje informacje.

Użyj anteny jako ostatniej deski ratunku

1627663920 444 Najtansze sposoby na streamowanie baseballu nawet jesli nie masz kabla

W zależności od tego, gdzie mieszkasz, możesz otrzymywać kanały, które transmitują wszystkie mecze swojej drużyny domowej. Jednak przez większość czasu będziesz mógł przyciągać tylko lokalne główne sieci, które nie nadają zbyt często meczów baseballowych.


Jeśli pamiętam, w ciągu ostatnich kilku lat, tylko około 8-10 gier White Sox zostało wyemitowanych lokalnie ze 162 rozegranych gier. Ponownie jednak, jeśli mieszkasz w mieście, w którym gra twoja drużyna gospodarzy, może istnieć kanał, który transmituje wszystkie 162 mecze przez cały sezon – WGN jest jednym z przykładów dla fanów z Chicago, więc koniecznie sprawdź, czy istnieje kanał w Twojej okolicy to robi.

Czy ten post był pomocny?