Skip to content

Napraw hałas wentylatora swojego Steam Deck za pomocą tej wymiany iFixit – Recenzja Geek

17 de lipiec de 2022
c2b5fbd9 1024x576 1

Zamienny wentylator iFixit ze Steam Deck.

Po przypadkowej sprzedaży kilku części zamiennych Steam Deck, iFixit powraca z wystarczającą ilością towarów dla wszystkich. A jego największym sprzedawcą, wierzcie lub nie, jest cichy wentylator zastępczy, którego właściciele Steam Deck używają, aby pozbyć się tego okropnego, jęczącego hałasu.

Cała filozofia Steam Deck jest bezprecedensowa. Valve faktycznie zachęca użytkowników do majstrowania przy oprogramowaniu, a nawet oferuje pliki CAD tym, którzy chcą tworzyć niestandardowe obudowy i akcesoria. Bardziej zauważalny jest jednak fakt, że Valve nawiązało współpracę z iFixit, aby sprzedawać oficjalne części.

Nasi przyjaciele z iFixit opublikowali już mnóstwo przewodników naprawczych dla Steam Deck, w tym jeden dotyczący wymiany jęczącego wentylatora, który doprowadza klientów do szaleństwa. Ten przewodnik jest dość prosty, choć wymaga odrobiny cierpliwości i pewności siebie.

Możesz kupić cichy wentylator Steam Deck firmy iFixit za jedyne 25 USD. Ale sugeruję zakup zestawu zastępczego za 30 USD, który zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do pracy. Te narzędzia przydadzą się, gdy następnym razem zdecydujesz się otworzyć i majstrować przy talii — wiem, że masz ochotę wymienić ten dysk SSD!

Czy ten post był pomocny?