Skip to content

Następna aktualizacja Google Pixel jest na czas, ale spóźniona – Recenzja Geek

6 de lipiec de 2022
d2681814 1024x576 1

Pixel 6 z logo Asystenta Google.

Powolna strużka nowych funkcji At a Glance zawsze utrzymuje właścicieli Pixela na krawędzi fotela. Ale nadchodzący „Cross Device Timer” może przenieść inteligentny widżet na zupełnie nowy poziom – wkrótce W skrócie pokaże Ci odliczanie liczników wykonanych w Nest Hubs i innych urządzeniach z Asystentem Google.

Dla niewtajemniczonych widżet W skrócie wyświetla przydatne informacje na ekranie blokady lub ekranie głównym telefonu Pixel. Codzienna liczba kroków, inteligentne alerty dzwonka do drzwi i wskaźniki baterii Bluetooth to tylko trzy rzeczy, które mogą pojawić się w skrócie.

Zespół APK Insight w9do5Google odkrył nową, niezapowiedzianą funkcję W skrócie w aplikacji Google 13.26 beta. Chociaż dokładna funkcjonalność tej funkcji jest nieznana, wiemy, że pobiera ona liczniki czasu Asystenta Google z innych urządzeń, w szczególności inteligentnych głośników i wyświetlaczy.

Ta funkcja jest już dawno spóźniona i bardzo pożądana przez użytkowników Asystenta Google. Może również utorować drogę do dalszych integracji w ekosystemie sprzętowym Google. (Teraz, gdyby tylko Google pracowało nad integracją inteligentnego domu Android TV. Byłoby miło.)

Ale wciąż brakuje nam wielu szczegółów. Na przykład nie wiemy, czy Twój telefon Pixel wibruje, gdy skończy się czas. A jeśli celem jest funkcjonalność „na różnych urządzeniach”, czy jest szansa, że ​​Nest Hubs może pokazywać liczniki czasu utworzone na Twoim telefonie?

Nie jesteśmy pewni, kiedy Google uruchomi liczniki czasu dla różnych urządzeń. Ale w oparciu o poprzednie aktualizacje At a Glance spodziewam się poczekać kilka miesięcy.

Źródło: 9to5Google

Czy ten post był pomocny?