Skip to content

Nasze ulubione wkładki douszne Jabra są teraz tańsze o 50% – recenzja Geek

16 de grudzień de 2022
1116dba3

Będą dobrą nadziewarką do pończoch

Wkładki douszne Jabra Elite 7 Pro na stole.

Jeśli szukasz ofert wakacyjnych last minute lub po prostu chcesz świetnej pary bezprzewodowych wkładek dousznych, Jabra ma coś dla Ciebie. Jedna z naszych ulubionych słuchawek dousznych, Jabra Elite 7 Pro, kosztuje obecnie mniej niż 100 USD.

Chociaż Jabra Elite 7 Pro pojawił się w połowie 2021 roku, nadal są świetnymi wkładkami dousznymi dzięki doskonałemu dźwiękowi, wysokiej jakości mikrofonom i solidnej aktywnej redukcji szumów. Uwielbialiśmy Elite 3s za mniej niż 100 USD, ale uzyskanie Jabra Elite 7 Pro za 50% zniżki, podnosząc cenę z 199 USD do 99 USD, czyni to absolutną kradzieżą.

To najniższa cena, jaką widzieliśmy za wkładki douszne, co czyni je doskonałą opcją dla osób kupujących prezenty świąteczne lub jako nadziewarki do pończoch. Oferta jest dostępna zarówno w Amazon, jak i Best Buy.

Wraz z Jabra Elite 7 Pro otrzymujesz zestaw wysokiej jakości prawdziwie bezprzewodowych wkładek dousznych. Są wodoodporne, mają niestandardowe głośniki o średnicy 6 mm i technologię Jabra MultiSensor Voice zapewniającą lepszy dźwięk i oferują 8 godzin odtwarzania muzyki.

Użytkownicy zyskają dodatkowe 30 godzin słuchania dzięki wbudowanej baterii wewnątrz futerału. I na szczęście etui ładuje się przez USB typu C. Jest to oferta warta rozważenia, jeśli chcesz wysokiej jakości pąków w przyzwoitej cenie.

Amazonka

99,99 $ Nasze ulubione wkladki douszne Jabra sa teraz tansze o 50
199,99 USD Zaoszczędź 50%

Czy ten post był pomocny?