Skip to content

Nawet ekran ładowania Amazon Freevee ma teraz reklamy

13 de sierpień de 2022
freevee logo

Logo Amazon Freevee

Ekrany ładowania nie są niczym nowym, a wiele gier wideo na przestrzeni lat dodało elementy wizualne i wskazówki, aby uczynić je bardziej interesującymi. Amazon próbuje teraz czegoś innego dzięki usłudze przesyłania strumieniowego Freevee — na ekranach ładowania.

Freevee, wcześniej znany jako IMDb TV, to bezpłatna usługa przesyłania strumieniowego filmów i programów telewizyjnych firmy Amazon. Usługa pokazuje już przerwy w środku treści, ale teraz Amazon testuje również s, które pojawiają się przy pierwszym otwarciu aplikacji. Firma udostępniła go tylko niewielkiej liczbie reklamodawców, ale oczekuje się, że jeszcze w tym roku pojawi się bardziej globalnie.

Ekrany powitalne, jak nazywa je Amazon, są testowane tylko w aplikacji Freevee w Fire TV. Obecnie nic nie wskazuje na to, że Amazon planuje rozszerzyć je o Prime Video lub inne aplikacje w Fire TV. Dell, Lincoln i Smartwater już testują nowy format reklam i prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości zobaczysz reklamy innych firm.

Amazon nie jest jedynym, który eksperymentuje z reklamami w serwisach streamingowych. Disney+ uruchomi swój plan z reklamami 8 grudnia, wraz ze zaktualizowanym „Disney Bundle”, który zawiera również Hulu z reklamami. Netflix przygotowuje również tańszy plan z s, ponieważ usługa nadal traci subskrybentów. Amazon Freevee to jedna z wielu usług przesyłania strumieniowego, która jest całkowicie bezpłatna z reklamami, obok opcji takich jak Pluto TV i The Roku Channel.

Przez: AFTVWiadomości
Źródło: reklamy Amazon

Czy ten post był pomocny?