Skip to content

Nawet USPS ma teraz NFT

22 de styczeń de 2022
usps veve

Znaczki pocztowe są jednymi z najpopularniejszych przedmiotów kolekcjonerskich, a USPS przenosi ten pomysł na wyższy poziom dzięki własnym NFT. Zapewnia ten sam poziom kolekcjonowania ze świata pieczęci fizycznych do cyfrowych.

United States Postal Service i VeVe (która również wypuściła NFT od marek takich jak Marvel) nawiązały współpracę, aby stworzyć NFT w listopadzie 2021 r., A poczta ponownie wspomniała o nich w swoim podcaście „mailin’ it”. (Czy wiesz, że USPS ma podcast? My na pewno nie).

Oryginalna partia NFT była dedykowana Dia de Los Muertos, a do zdobycia były cztery unikalne NFT. Każdy z nich był limitowany do kilku tysięcy egzemplarzy. W momencie premiery nie były drogie, a każdy sprzedawał się za 6 USD. Jednak szybko się wyprzedali, a teraz kupują co najmniej 195 USD na rynku wtórnym VeVe, więc nie byli złą inwestycją w ich cenie uruchomienia.

Od tego czasu USPS wypuściło na rynek VeVe cztery inne NFT, z których wszystkie są tematycznie związane z Bożym Narodzeniem w ramach A Visit From ST. Kolekcja Nicka. Najrzadszy z nich osiąga obecnie ponad 250 USD, więc wydaje się, że mimo wszystko istnieje rynek na te NFT USPS.

Czy ten post był pomocny?