Skip to content

Nazywanie wszystkich, którzy nie lubią odkrywców „okruchami chleba” w Vista

8 de sierpień de 2021
a

Osobiście nie mogę znieść paska narzędzi „okruchy chleba”, którego Microsoft używa domyślnie. Naprawdę chciałbym, aby była to opcja włączania lub wyłączania. Widzę wiele pochwał dla tej nowej funkcji, gdy ludzie mówią „dzięki temu nawigacja jest niezwykle szybka”… Czy jestem tu sam? Czy tylko ja nie widzę z tego korzyści? Kiedy nawiguję po systemie operacyjnym, dojeżdżam tam po linii prostej.. Nie mam powodu, aby po drodze wracać gdzie indziej. Jestem zwolenniczką skrótów często używanych ścieżek. Kiedy chcę zobaczyć tradycyjną ścieżkę określonej lokalizacji, w rzeczywistości wymaga to dodatkowego kliknięcia myszą! Jak to jest bardziej wydajne? Jak to przyspiesza?

Na przykład mój kumpel online chce spojrzeć na szablony w C:Program FilesHPPhotosmart EssentialTemplate… cóż, tutaj jest z bułką tartą.

Oto po kliknięciu folderu i skopiowaniu go za pomocą „Ctrl+C”. Następnie, aby zmienić ten widok z powrotem na bułkę tartą, naciśnij klawisz „Tab”.

1628435965 977 Nazywanie wszystkich ktorzy nie lubia odkrywcow „okruchami chleba w Vista

Teraz, jeśli naciśniesz „Ctrl + C”, gdy podświetlony jest pasek bułki tartej, a następnie „Ctrl + V”, aby wkleić… pokaże się C: Program FilesHPPhotosmart EssentialTemplate…

Chciałbym wiedzieć, ilu innym nie podoba się widok eksploratora „Okruszek chleba”. Czy ktoś zna aplikację innej firmy, która się tego pozbędzie?


Lub jeśli uważasz, że jest to ulepszenie systemu Windows, daj nam o tym znać! To mały problem, ale irytuje mnie.

Czy ten post był pomocny?