Skip to content

Nest wprowadza mnóstwo nowych świątecznych dzwonków do Twojego dzwonka do drzwi – Recenzja Geek

4 de grudzień de 2022
f158ddb8

Dzwonek do drzwi Nest z podtekstem świątecznym

To znowu ta pora roku. W chwili, gdy Święto Dziękczynienia się kończy, choinka i światła zaczynają się zapalać. Przez cały rok Google wydaje nowe dzwonki do drzwi Nest, które są zabawne i świąteczne, a na wakacje 2022 otrzymujemy pięć nowych dzwonków do drzwi Nest.

Co ważniejsze, podobnie jak w zeszłym roku, te dzwonki są bezpłatne i będą odtwarzane nawet na inteligentnych głośnikach lub koncentratorach Nest. Wszystkie te zabawne dźwięki Halloween odchodzą i zamieniają się w dobrą świąteczną atmosferę.

Według 9to5Google, pięć nowych świątecznych dzwonków Nest jest dostępnych od 1 grudnia. Google doda jeszcze więcej w styczniu na Nowy Rok i Nowy Rok Księżycowy, co daje w sumie 15. Możesz spodziewać się zabawnych dźwięków, takich jak Oh Chanuka, 12 Days of Christmas, Deck the Halls i klasyków, takich jak Jingle Bells lub Joy to the World.

  • Kilka z tych tonów to te same, które otrzymaliśmy w zeszłym sezonie wakacyjnym, więc właściciele Nest prawdopodobnie już wiedzą, czego się spodziewać. Jeśli nie, powyższy film (z zeszłego roku) daje wyobrażenie o tym, co nadchodzi.

    Co więcej, wygląda na to, że świąteczne dzwonki do drzwi Google będą dostępne dla wszystkich modeli Nest Doorbell, a nie tylko dla określonych opcji przewodowych. Obejmuje to baterię Nest Doorbell, starszą wersję Nest Hello i przewodowy dzwonek wideo Nest (Gen 2), by wymienić tylko kilka.

    Sprawdź więc aplikację i zmień te dzwonki, aby wprowadzić się w świąteczny nastrój.

    przez 9to5Google

    Czy ten post był pomocny?