Skip to content

Netflix sprawia, że ​​Święto Dziękczynienia jest mniej niezręczne dzięki nowej grze o ciekawostkach — recenzja Geek

13 de listopad de 2022
15f6e708 1024x576 1

Logo Netflix Triviaverse na fioletowym tle o tematyce kosmicznej.

Jeśli nadal subskrybujesz Netflix, nowa gra ciekawostek streamera pojawi się na ekranie 15 listopada. Netflix Triviaverseto prosta koncepcja, ale oferuje wystarczająco dużo zabawy, aby zapewnić rozrywkę, zarówno samemu, jak i z dawno zaginionym kuzynem w Święto Dziękczynienia.

Wyzwanie ciekawostek zaczyna się od pary świecących oczu, które reprezentują gospodarza gry. Po wybraniu gry solo lub z partnerem na ekranie pojawiają się pytania na różne tematy, a Ty masz minutę na udzielenie odpowiedzi na jak najwięcej. Swoje odpowiedzi wybierasz, wybierając w górę, w dół, w lewo lub w prawo na D-pad kontrolera/pilotu. Gdy twoja tura się skończy, twój przeciwnik otrzymuje szansę na te same pytania. Tak więc, kto idzie pierwszy, ma kluczowe znaczenie, jeśli grasz na telewizorze. I w Triviaversenie ma więzi.

Jeśli grasz solo, każdy Triviaverse gra składa się z trzech jednominutowych rund. Grając z przeciwnikiem otrzymujesz dwie jednominutowe rundy. A konfiguracja jest bardzo szybka, prawie natychmiastowa, jeśli pominiesz intro.

Triviaverse to tylko najnowsza odsłona Netflixa na temat ciekawostek i gier. W kwietniu tego roku usługa została uruchomiona Ciekawostki Quest. Ale ta gra trwała 30 minut i wydawała się bardziej zorientowana na dzieci niż ta nowa wersja. Niestety, Triviaverse nie będą dostępne dla wszystkich. Niektóre urządzenia, takie jak Apple TV, nie obsługują gry.

Źródło: Pogranicze

Czy ten post był pomocny?