Skip to content

Netflix udostępnia krótkie klipy komediowe na Twoim telewizorze

24 de luty de 2022
Person holding a phone with the Netflix logo on it

Netflix testuje nową funkcję o nazwie Szybkie śmiechy na telewizorach, która zawiera wiele szybkich śmiesznych filmów, które możesz oglądać za pośrednictwem swojego konta Netflix. To jak TikTok, ale bez elementu utworzonego przez użytkownika.

Funkcja, którą Netflix nazywa Fast Laughs, umożliwia przeglądanie wielu wyselekcjonowanych filmów, które trwają około 30 sekund lub dłużej. The Verge po raz pierwszy poinformował o pojawieniu się tej funkcji na telewizorach. Wcześniej był dostępny tylko na smartfonach, ale teraz Netflix wprowadza go do swoich aplikacji telewizyjnych.

Klipy pochodzą z programów i filmów w serwisie Netflix, więc mają na celu zapoznanie Cię z nowymi materiałami, których być może wcześniej nie oglądałeś. Możesz zobaczyć zabawną scenę z serialu w Fast Laughs i uświadomić sobie, że zawiera rodzaj humoru, który ci odpowiada.

Jeśli masz dostęp do funkcji wyrażania zgody, która jest obecnie testowana u wybranych użytkowników, możesz przewinąć w dół stronę główną Netflix na swoim telewizorze, aż zobaczysz sekcję Szybkie śmiechy. Nie jest spersonalizowany, jak reszta Twojej strony głównej Netflix. Zamiast tego kuratorem treści jest personel Netflix.

Nie jest jasne, czy i kiedy ta funkcja zostanie wprowadzona w całej bazie użytkowników Netflix. Prawdopodobnie sprowadzi się to do tego, ilu użytkowników faktycznie korzysta z tego podczas testu.

Czy ten post był pomocny?