Skip to content

Nie przechodź jeszcze na Spotify za tanie ceny

27 de październik de 2022
shutterstock 1771451024

Aplikacja Spotify na telefonie Galaxy obok Galaxy Buds.

Ponieważ pozornie wszystkie usługi strumieniowego przesyłania muzyki podnoszą ceny, coraz bardziej wyglądało na to, że Spotify był naszą ostatnią nadzieją pod względem przystępności cenowej. To może nie pozostać tak długo, ponieważ Spotify rozważa również podwyżkę cen.

Dyrektor generalny Spotify, Daniel Ek, potwierdził, że Spotify rozważa podwyżkę cen swoich subskrypcji w USA, wspominając, że podwyżka cen jest „jedną z rzeczy, które chcielibyśmy zrobić i jest to coś, co rozważymy z naszymi partnerami z wytwórniami”. Nie wiemy jeszcze, jak wyglądałaby ta ewentualna podwyżka cen — w USA Spotify kosztuje obecnie 10 USD miesięcznie za abonament indywidualny, przy czym abonament Duo (dla dwóch kont) kosztuje 13 USD miesięcznie, a abonament Rodzinny (za więcej). do sześciu osób) kosztuje 16 USD miesięcznie.

Co do tego, co powoduje podwyżkę cen, nie jest od razu jasne. Spotify odnotował wzrost w ciągu ostatniego roku i przekroczył oczekiwania subskrybentów w ostatnim kwartale. Dyrektor generalny wspomniał, że podwyżka byłaby odpowiedzią na inne usługi podnoszące ceny, przy czym YouTube zwiększa swoją subskrypcję Premium Family do 23 USD miesięcznie, a Apple Music do 11 USD miesięcznie za indywidualny plan.

Być może dowiemy się więcej o możliwych nowych cenach Spotify w 2023 roku.

Źródło: termin, nagłówki na Androida

Czy ten post był pomocny?