Skip to content

Nigdy nie będziesz właścicielem tego plastikowego prototypu Duo Surface – recenzja Geek

20 de lipiec de 2022
1f67c10a 1024x576 1

Plastikowy Surface Duo z układem dwóch kamer.

Dzięki usuniętej aukcji eBay mamy teraz zdjęcia Surface Duo z plastikową powłoką zewnętrzną i systemem dwóch kamer. Sprzedawca wskazuje, że jest to „jednostka deweloperska” Surface Duo 2, choć prawdopodobnie jest to anulowany prototyp „niedrogiego” Surface Duo 2.

Aukcja w serwisie eBay została odkryta przez Windows CentralZac Bowden w czerwcu. Nie zawierał żadnych informacji o telefonie poza zdjęciami przedstawionymi w tym artykule. Gdy urządzenie zostało sprzedane i wycofane z obrotu, źródła Bowdena potwierdziły, że jest to autentyczny prototyp.

Według kontaktów Bowdena to urządzenie nosi kryptonim „Cronos”. Jest to anulowana wersja Surface Duo 2 ze średniej półki, która miała wejść na rynek pod koniec 2022 roku. W przeciwieństwie do oryginalnego Surface Duo 2, „Cronos” nie ma zakrzywionego wyświetlacza, ma tylko dwa tylne aparaty i wykorzystuje plastikową powłokę. Działa również na starszym chipie Snapdragon i prawdopodobnie używa wyświetlacza 60 Hz, chociaż nie znamy szczegółów.

Microsoft prawdopodobnie zrezygnował z Cronos, aby skupić się na flagowym Surface Duo 3. I jak najbardziej jest to właściwy wybór. Klienci, którzy chcą taniego Surface Duo, mogą po prostu kupić model pierwszej generacji, który został wprowadzony na rynek z przestarzałym sprzętem, słabymi aparatami i bardzo delikatną konstrukcją. Regularnie sprzedaje się za mniej niż 500 USD (jedna trzecia ceny premierowej).

Jeśli jesteś osobą, która kupiła ten prototyp, rozważ udostępnienie go światu. Chcielibyśmy wiedzieć, do czego ten telefon jest zdolny i czym różni się od Surface Duo 2.

Źródło: Centrum Windows

Czy ten post był pomocny?