Skip to content

Nowa aktualizacja Telegrama pomoże Ci oszczędzać baterię

21 de marzec de 2023
Telegram icon

Telegram stał się solidną aplikacją do przesyłania wiadomości / siecią społecznościową, z ciągłymi zmianami i nowymi funkcjami. Teraz dostępny jest nawet tryb, który pomaga oszczędzać baterię wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujesz.

Najnowsza aktualizacja Telegrama jest już dostępna i zawiera mnóstwo zmian — niektóre z nich są zupełnie nowe, inne zapożyczone z innych aplikacji do przesyłania wiadomości. Najbardziej godnym uwagi jest jednak dodanie trybu oszczędzania energii. Gdy poziom naładowania baterii telefonu jest niski, możesz włączyć tryb oszczędzania energii aplikacji, wyłączając takie elementy, jak animowane naklejki, automatycznie odtwarzane pliki GIF, ciężkie animacje aplikacji, ciągła synchronizacja w tle i inne funkcje, które mogą drastycznie wpłynąć na baterię telefonu.

Są też inne dodatki. Na początek istnieje bardziej szczegółowa kontrola prędkości wiadomości głosowych i filmów, pozwalająca przytrzymać przycisk prędkości i przeciągnąć pasek, aby wybrać dowolne ustawienie prędkości między 0,2x a 2,5x. Ponadto, jeśli jesteś na czacie grupowym z mniej niż 100 osobami, będziesz mógł zobaczyć czas, w którym każdy członek grupy przeczytał Twoją wiadomość.

Nowa aktualizacja powinna być wkrótce dostępna na wszystkich urządzeniach. Jeśli chcesz przeczytać pełny dziennik zmian, powinieneś również przeczytać wpis na blogu Telegrama pod linkiem poniżej, aby dowiedzieć się więcej.

źródło: Telegram

Czy ten post był pomocny?