Skip to content

Nowa gra przygodowa Google umieszcza Cię w starożytnej Mezoameryce – recenzja Geek

23 de wrzesień de 2022
391307b3 1024x576 1

Baner przedstawiający postacie z Zejścia Węża

Dział Google Arts and Culture właśnie wypuścił swoją pierwszą grę. pod tytulemZejście wężata gra przygodowa z widokiem z góry zabierze Cię z powrotem do starożytnej Mezoameryki, gdzie musisz zbierać artefakty, aby ocalić świat przed globalną powodzią.

Ta gra, przeznaczona dla dorosłych i dzieci, kładzie duży nacisk na edukację. Odkrywane artefakty i lokalizacje są uzupełniane zdjęciami ze świata rzeczywistego, zabawnymi faktami i innymi informacjami.

Możesz także wybierać spośród kilku postaci, które noszą stroje inspirowane rdzenną kulturą Ameryki Południowej.Zejście węża powstał przy pomocy Narodowego Muzeum Antropologii w Meksyku.

Rozgrywka wZejście węża jest podobny do klasycznegoZelda gra, z widokiem z góry i podstawowymi elementami sterującymi. Przeszkody i wrogowie są na każdym rogu, ale ci wrogowie mogą cię zabić tylko w trybie „Wyzwanie”. (Mogą cię ogłuszyć tylko w trybie łatwym.)

Zejście węża można grać za darmo w witrynie Google Arts and Culture. Ta internetowa gra działa zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych, ale możesz również uzyskać do niej dostęp z aplikacji Arts and Culture na iOS lub Androida.

Pobierz z Apple App StoreKup w Google Play

Źródło: Google za pośrednictwem The Verge

Czy ten post był pomocny?