Skip to content

Nowa kolejka górska LEGO jest dość zapętlona — Recenzja Geek

9 de czerwiec de 2022
2fc30b83 1024x576 1

Krzyczące minifigurki na podstawce LEGO Loop Coaster.

LEGO właśnie zaprezentowało kolejny zestaw w swojej kolekcji Fairground, ogromną Loop Coaster. Chociaż nie jest tak duża jak poprzednia kolejka górskaCreator Expert, Loop Coaster ma 36 cali wysokości, ma dwie pętle i ma windę, którą można zmotoryzować, aby zapewnić niekończącą się jazdę (z dodatkowym dużym silnikiem i akumulatorem Technic).

Loop Coaster nie jest tani — kosztuje aż 400 dolarów, około 30 dolarów więcej niż ostatnia kolejka górska LEGO. Mimo to ma mnóstwo rzeczy. W zestawie 11 minifigurek z odwracalnymi twarzami, ławka w parku, wózek z balonami, wózek na precle, stoisko z hot-dogami i znacznik wzrostu. Aha, jest też kolejka górska.

Loop Coster składa się z 3756 elementów, w tym żółtych szyn, doku załadunkowego, trzyosobowego wózka z kolejką górską i „neonowego” akcentu z napisem „LOOP”.

Naszym jedynym zmartwieniem, poza tym, że LEGO nie zawiera dużego silnika technicznego i akumulatora w tym zestawie, jest to, że winda brzmi trochę głośno. Myślę, że dźwięk sprawia, że ​​ta podstawka jest bardziej realistyczna, ale nadal wydaje się to dziwnym wyborem.

Loop Coaster LEGO będzie dostępny w cenie 400 dolarów 1 lipca. W chwili pisania tego tekstu firma LEGO nie wskazała, czy członkowie VIP otrzymają wczesny dostęp.

Czy ten post był pomocny?