Skip to content

Nowa kompaktowa klawiatura ASUS zachowuje klawiaturę numeryczną

31 de maj de 2023
ROG Strix Scope II 96 Wireless Gaming Keyboard 1

Właściwy rodzaj klawiatury dla każdego różni się w zależności od tego, czego faktycznie potrzebuje. Niektórzy ludzie potrzebują klawiatury numerycznej, podczas gdy inni wolą kompaktową klawiaturę. Ta klawiatura firmy ASUS oferuje jednak to, co najlepsze z obu światów.

ASUS ogłosił klawiaturę ROG Strix Scope II 96, która jest znana jako klawiatura 96%. Zachowuje klawiaturę numeryczną, klawisze funkcyjne i klawisze kursora, a zamiast tego zmienia kolejność klawiszy, takich jak Usuń i Page Up/Page Down, jednocześnie pozbywając się innych, takich jak Print Screen. Rezultatem jest klawiatura, która jest znacznie bardziej kompaktowa niż klawiatura pełnowymiarowa, a jednocześnie zachowuje większość rzeczy, dla których warto wybrać jedną zamiast bardziej kompaktowej.

Jeśli chodzi o samą klawiaturę, wykorzystuje ona wymieniane podczas pracy, nasmarowane przełączniki ROG NX Snow i można ją sparować z maksymalnie trzema urządzeniami przez Bluetooth. Możesz także łączyć się przez połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz, a także przewodowo za pomocą kabla USB. Inne dodatki obejmują piankę wygłuszającą, podkładkę tłumiącą przełączniki i podwójne nakładki na klawisze z PBT, które zapewnią Ci wrażenie premium.

Nie jesteśmy pewni, kiedy ta klawiatura trafi do sprzedaży ani ile będzie kosztować, więc powinieneś mieć na nią oko u wybranego sprzedawcy.

źródło: asus

Czy ten post był pomocny?