Skip to content

Nowa oferta telewizorów Smart TV firmy Roku jest już przeceniona w Best Buy – Recenzja Geek

26 de marzec de 2023
6e3ef100

Zdobądź tanio telewizor wyprodukowany przez Roku.

Telewizja Roku

Czy wiesz, że Roku produkuje własne telewizory? Możesz kupić niezliczone telewizory z oprogramowaniem Roku, ale firma zaczęła tworzyć własne dopiero na początku tego roku. Zupełnie nowe telewizory z serii Roku Select i Roku Plus zadebiutowały w marcu wyłącznie w Best Buy i są już dostępne z dużymi rabatami.

Każdy telewizor Roku jest wyposażony w doskonały pilot głosowy Roku, niezależnie od tego, czy otrzymujesz mały i niedrogi model „Select”, czy duży z czymś takim jak 75-calowa seria Roku Plus.

Nowa linia Roku Select jest dostępna w rozmiarach od 24 do 65 cali, zaczynając od 119 USD, podczas gdy linia Roku Plus jest dostępna w wersjach 65-calowych i 75-calowych, które kosztują 999 USD. Teraz, zaledwie kilka tygodni po debiucie, obserwujemy ogólne obniżki cen na każdym telewizorze, co czyni je świetną opcją dla tych, którzy szukają czegoś nowego.

Roku ma 11 różnych modeli, wszystkie dostępne wyłącznie w Best Buy. Nie jesteśmy pewni, czy są przecenione z powodu powolnego startu, czy też marka chce zyskać na popularności, oferując je w sprzedaży, ale to dobra wiadomość dla konsumentów.

Podczas gdy kilka modeli otrzymało tylko zniżkę w wysokości około 30-50 USD, widzimy ogromne oszczędności w wysokości ponad 150 USD w przypadku określonych modeli. Na przykład telewizor Roku 65-calowy Plus z serii QLED 4K kosztuje tylko 650 USD zamiast oryginalnych 799 USD. A jeśli chcesz duży 65-calowy telewizor, ale chcesz czegoś bardziej przystępnego cenowo, weź serię „Select” za jedyne 450 USD.

Możesz znaleźć całą ofertę telewizorów Roku Smart TV na tej stronie docelowej Best Buy lub kupić jedną ze znaczną zniżką, korzystając z naszych linków poniżej.

1679800419 626 Nowa oferta telewizorow Smart TV firmy Roku jest juz przeceniona

1679800428 597 Nowa oferta telewizorow Smart TV firmy Roku jest juz przeceniona

Czy ten post był pomocny?