Skip to content

Nowe filtry wideo w Google Meet to koszmarne paliwo

22 de grudzień de 2022
Google Meet hero

Filtry wideo Google Meet

Google Meet to platforma wybierana przez wiele firm do udziału w zdalnych spotkaniach, a także pozwala urozmaicać rzeczy za pomocą filtrów i tła, aby spotkania były przyjemniejsze. Jednak te nowe filtry zacierają granicę między zabawą a przerażaniem.

Google Meet wprowadził kilka nowych filtrów, aby „wnieść element zabawy na spotkania”. Jest taki z głową kłody, który wkłada twoją twarz do kłody, a ten jest właściwie głupi i zabawny. Jest też działający królik, który nie wygląda zbyt źle, ale jest też truskawkowy, który jest wręcz przerażający. Przywołuje te same wibracje, co filtry na Instagramie, Snapchacie czy TikToku, ale jest w nim coś, co po prostu wygląda… nie na miejscu. Jakby ta truskawka porwała cię w nocy.

Możesz używać tych filtrów tak, jak obecnie możesz używać wszystkich innych filtrów, przechodząc do sekcji „Zastosuj efekty wizualne”. Jeśli chcesz wypróbować te nowe filtry, powinny one stać się dostępne dla wszystkich w ciągu najbliższych 15 dni. Administratorzy mają możliwość wyłączenia ich dla kont służbowych i szkolnych, więc możliwe, że ktoś z Twojego działu IT zdecyduje się je ukryć na zawsze.

Nie możemy jednak zagwarantować, że jeśli użyjesz truskawkowego, nie wystraszysz swoich współpracowników na całe życie.

Źródło: Google

Czy ten post był pomocny?