Skip to content

Nowe głośniki Razer są idealnym dodatkiem do Twojego komputera

19 de maj de 2023
speakers

Głośniki Razera

Głośniki w komputerze mogą być dla niektórych osób refleksją, ale dla innych są kluczowym elementem każdej konfiguracji biurka. Jeśli jesteś w tym drugim obozie, możesz sprawdzić najnowsze głośniki Razera.

Razer ogłosił linię głośników Nommo V2, które są kompaktowymi, ale potężnymi głośnikami komputerowymi, które mogą być doskonałym dodatkiem do każdego zestawu do gier. 3-calowe przetworniki pełnozakresowe i subwoofer skierowany w dół to tylko niektóre z elementów, które przyczyniają się do wysokiej jakości dźwięku, który zapewniają, również dzięki obsłudze technologii THX Spatial Audio. Możesz nawet ustawić określone profile gier THX dla gier, takich jakCyberpunka 2077zapewniając, że prawie każda gra będzie brzmiała najlepiej.

Jeśli chcesz kupić go osobno, Razer ma również poręczny „Wireless Control Pod”, który jest w zasadzie po prostu bezprzewodowym pokrętłem do głośników, który pozwala kontrolować głośność, wstrzymywać / odtwarzać multimedia i dostosowywać inne ustawienia bez konieczności przejdź do panelu ustawień komputera, aby je dostosować. Może się to przydać, jeśli jesteś w trakcie sesji gry i z jakiegoś powodu musisz zmniejszyć głośność lub coś zmienić.

Podstawowy Nommo V2X kosztował 149 USD, podczas gdy zwykły Nommo V2 kosztował 299 USD. Nommo V2 Pro, który jest dostarczany z bezprzewodowym panelem kontrolnym, kosztuje 449 USD.

Czy ten post był pomocny?