Skip to content

Nowe kolorowe klawiatury i myszy firmy Logitech wyglądają świetnie

22 de styczeń de 2023
Logitech Colorful 1

Logitech produkuje jedne z najlepszych klawiatur i najlepszych myszy, a być może znasz produkty firmy do gier z pakietem RGB. Te nowe urządzenia peryferyjne są naprawdę pełne kolorów, ale tak naprawdę nie mówimy o światłach.

Firma Logitech ogłosiła wprowadzenie szeregu nowych kolorów dla wielu swoich produktów, w tym bezprzewodowej klawiatury K580/K585 Slim Multi-Device, zestawu combo MK470 Slim, klawiszy POP i myszy POP. Produkty te były dostępne od jakiegoś czasu, ale teraz można je kupić w Mist, szarawy kolor z nutą piasku i Cosmos, połączenie lawendy i mistycznych fioletów.

Są całkiem urocze — Logitech twierdzi, że są idealnym dodatkiem do biurka każdego pokolenia Z lub milenijnego, chociaż twierdzimy, że są doskonałym wyborem dla każdego, kto chce dodać odrobinę koloru do swojego biurka. K585 to wielofunkcyjna klawiatura Bluetooth z gniazdem na telefon lub tablet, a MK470 to zestaw składający się z cienkiej klawiatury i myszy Bluetooth. Klawisze POP to jasna i zabawna klawiatura z zaokrąglonymi klawiszami i dostosowywalnymi klawiszami emotikonów, podczas gdy pasująca mysz POP to zwykła mysz Bluetooth, ale z unikalnymi wzorami kolorystycznymi.

Możesz teraz kupić te nowe kolory, oprócz wszystkich poprzednich kolorów (które są już całkiem fajne same w sobie) na stronie internetowej Logitech.

źródło: Logitech

Czy ten post był pomocny?