Skip to content

Nowe lekcje boksu FightCamp są dostępne w doskonałej cenie – Recenzja Geek

21 de grudzień de 2021
623eb0ca 1024x576 1

Praca w domu nigdy nie była łatwiejsza dzięki usługom takim jak FightCamp, aplikacji bokserskiej, która prowadzi Cię przez lekcje za pomocą śledzenia ruchu. Ale nie powinieneś zrzucać setek na usługę ćwiczeń w domu tylko po to, aby ją wypróbować. Dlatego od teraz FightCamp oferuje ponad 100 bezpłatnych treningów i samouczków w swojej aplikacji.

Te bezpłatne lekcje wymagają zerowego sprzętu i obejmują wszystkie aspekty pełnego treningu bokserskiego – rozgrzewki, trening siłowy, kondycjonowanie, regenerację, a nawet rozciąganie. Wszystko czego potrzebujesz to urządzenie z systemem iOS lub Android oraz aplikacja FightCamp.

 • Jedna rzecz, na którą należy zwrócić uwagę — nie posiadasz żadnego sprzętu śledzącego, więc nie uzyskasz pełnego doświadczenia treningowego z FightCamp. Ale ty Móc przesyłaj filmy z FightCamp z przewodnikiem na swój telewizor, aby ćwiczyć wygodniej, więc jest to.

  A jeśli zdarzy ci się mieć worek treningowy (nie potrzebujesz go na każdy trening), możesz poczuć, jak FightCamp cię zmęczy i położy wcześnie spać.

  Jeśli zdecydujesz się zapisać do FightCamp, usługa kosztuje 39 USD miesięcznie plus cena zestawu. Większość ludzi powinna kupić zestaw osobisty, który obecnie kosztuje 1000 USD i jest wyposażony w worek treningowy, czujniki ruchu i rękawice bokserskie. Jeśli posiadasz już worek treningowy lub wiesz, jak go znaleźć na Facebook Marketplace, możesz kupić tańszy zestaw FightCamp Connect, który zawiera śledzenie ruchu i obecnie kosztuje 400 USD.

  Pobierz z Apple App StoreKup w Google Play

  Źródło: Obóz walki

  Czy ten post był pomocny?