Skip to content

Nowe mechaniczne klawiatury do gier firmy Logitech są w odpowiedniej cenie — recenzja Geek

30 de styczeń de 2022
81aa4961 1024x576 1

Minęło prawie pięć lat, odkąd Logitech wprowadził niedrogą mechaniczną klawiaturę do gier G413, a firma w końcu wraca na kilka sekund. Właśnie otworzył zamówienia przedpremierowe na LogitechG413 SE, klawiaturę do gier o wartości 80 USD z wymiennymi klawiszami i dotykowymi przełącznikami podobnymi do Cherry MX Brown. Jest też tańszy 70-dolarowy model bez klucza, który pomija Numpad.

W przeciwieństwie do oryginalnej klawiatury G413, nowe modele Logitech G413 SE mają stonowany i profesjonalny wygląd. Używają również zestawu przełączników dotykowych firmy Longhua, w przeciwieństwie do niestandardowych przełączników Logitech Romer-G.

Mechaniczna klawiatura Logiteh G313 SE.

Warto zauważyć, że klawisze w G413 SE są w rzeczywistości wymienialne przez użytkownika. Jednak wymiana domyślnych nasadek klawiszy może nie być konieczna, ponieważ są one wykonane z trwałego, odpornego na zużycie tworzywa PBT. (I tak, klawiatury G413 SE mają białe podświetlenie, które prześwituje przez litery klawiszy. Na zdjęciach trudno to stwierdzić.)

Ostatnią dużą cechą G413 SE jest 6-klawiszowe najazdy z funkcją anti-ghosting. Ta funkcja przyda się, jeśli musisz nacisnąć wiele klawiszy jednocześnie podczas grania – na przykładdziałka kluczy w tym samym czasie.

Możesz teraz zamówić w przedsprzedaży modele G413 SE i G413 TKL SE w witrynie firmy Logitech. Oba modele zostaną wysłane w lutym.

Źródło: Logitech za pośrednictwem The Verge

Czy ten post był pomocny?