Skip to content

Nowe obrazy Galaxy S23 Ultra przeciekają tygodnie przed premierą – Recenzja Geek

14 de styczeń de 2023
e619a1ab

Galaxy S23 Ultra w kolorze zielonym z pewnością wygląda ładnie.

wyciek Galaxy S23 Ultra i S-Pen

Samsung niedawno ogłosił, że 1 lutego oficjalnie zaprezentuje serię Galaxy S23 i duży nowy Galaxy S23 Ultra. Na kilka tygodni przed wielkim wydarzeniem nowe przecieki ujawniają wszystkie cztery kolory i potwierdzają projekt, którego oczekiwaliśmy od miesięcy.

Holenderska strona internetowa Nieuwe Mobiel niedawno opublikował mnóstwo zdjęć (lub renderów), które są podobno oficjalnymi materiałami prasowymi i dają nam najlepsze spojrzenie na nadchodzącą flagową serię smartfonów Samsunga. Zdjęcia dodatkowo potwierdzają wcześniejsze przecieki na temat projektu, który przypomina Galaxy S22 z zeszłego roku, S-Pen w największym Galaxy S23 Ultra i bardziej płaską konstrukcję, którą użytkownicy powinni pokochać.

Chociaż nie widzimy tego na zdjęciach, jedną z największych zmian w tym roku w 6,8-calowym Galaxy S23 Ultra jest nowy aparat 200 MP z tyłu. Następnie będzie miał inne zdolne czujniki aparatu, podobne do poprzednich modeli. Cóż, przynajmniej według plotek.

Dzisiejsze przecieki pasują do wcześniejszych zdjęć, ujawniając, że telefon będzie dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: Phantom Black, Cotton Flower (biały), Botanic Green i Mystic Lilac. Nowy zielony kolor jest dość subtelny i oczekujemy, że Samsung wypuści dodatkowe kolory w zależności od regionu, rynku lub jeszcze w tym roku.

Pamiętaj, oficjalne wydarzenie „Galaxy Unpacked” odbędzie się 1 lutego, podczas którego Samsung zadebiutuje wszystkie trzy nowe telefony i potencjalnie więcej. Następnie spodziewamy się daty premiery 2-3 tygodnie później na całym świecie. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji.

przez The Verge

Czy ten post był pomocny?