Skip to content

Nowy głośnik pod prysznic IKEA kosztuje tylko 15 USD – Recenzja Geek

18 de marzec de 2023
23f20a43 1024x576 1

Ponadto ma 80-godzinną żywotność baterii!

Głośnik pod prysznic IKEA VAPPEBY Bluetooth ustawiony na ręczniku pokrytym wodą.

Dostępny już dziś za jedyne 15 USD, przenośny głośnik Bluetooth IKEA VAPPEBY ma kompaktową i wodoodporną konstrukcję oraz 80-godzinną żywotność baterii. To najbardziej przystępny cenowo głośnik prysznicowy Bluetooth renomowanej marki, który można sparować, aby uzyskać dźwięk stereo.

Linia IKEA VAPPEBY jest stosunkowo nowa; pierwszy głośnik VAPPBY, który pełni również funkcję zewnętrznej lampy kempingowej, zadebiutował w zeszłym roku. Oczywiście IKEA oferuje szeroką gamę głośników, w tym linię SYMFONISK stworzoną we współpracy z firmą Sonos.

W każdym razie głośnik pod prysznic VAPPEBY ma tylko trzy cale szerokości i ma małą pętlę do zawieszenia na hakach. Ładuje się również przez USB-C, chociaż akcesoria do ładowania nie są dołączone do urządzenia.

A reklamowana 80-godzinna żywotność baterii, choć imponująca, jest prawdziwa tylko przy 50% głośności. Powinienem również wyjaśnić, że ten głośnik ma klasę odporności na wodę i kurz IP67 – jest „wodoodporny”, możesz go używać pod prysznicem lub zabrać na kajak, ale nie powinieneś go zostawiać zanurzony zbyt długo w wodzie.

Przenośny głośnik Bluetooth VAPPEBY można zamówić w kolorze czerwonym, czarnym lub białym. Kosztuje tylko 15 USD, więc sugeruję zakup dwóch do trybu stereo.

Głośnik pod prysznic Bluetooth IKEA VAPPEBY

Przenośny i wodoodporny głośnik pod prysznic VAPPEBY IKEA jest wyposażony w 80-godzinną baterię i ma zaledwie trzy cale szerokości. Sparuj dwa razem, aby uzyskać dźwięk stereo!

źródło: Ikea

Czy ten post był pomocny?