Skip to content

Nowy handheld firmy Razer wygląda jak przełącznik i działa na Androidzie

17 de październik de 2022
Razer Edge Hero

Razer jest znany z urządzeń peryferyjnych do gier, które wprowadził na komputery stacjonarne, konsole, a nawet smartfony. Teraz podwaja wydajność gier mobilnych i gier w chmurze dzięki nowemu Razer Edge.

Razer Edge to pierwsze urządzenie z Androidem firmy od czasu Razer Phone 2, co dużo mówi. Ale nie jest to telefon, ale w rzeczywistości jest to urządzenie przenośne podobne do Nintendo Switch. Ma dwa odłączane kontrolery po lewej i prawej stronie, znane jako Razer Kishi V2 Pro, a także 6,8-calowy wyświetlacz AMOLED 144 Hz.

  • Jeśli chodzi o elementy wewnętrzne, mamy Snapdragon G3x Gen 1 SoC z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci. Qualcomm był dość tajemniczy na temat tego układu, ale wiemy, że ma on częstotliwość doładowania 3 GHz i, przynajmniej w przypadku Razer Edge, będzie aktywnie chłodzony.

    Oczywiście nie ma specyfikacji PC, więc nie powinieneś oczekiwać, że będziesz grać w gry komputerowe AAA natywnie na Razer Edge, tak jak na Steam Deck. Zamiast tego to urządzenie jest pod tym względem znacznie bardziej podobne do palmtopa firmy Logitech do gier w chmurze. Możesz grać w gry na Androida i, jeśli chcesz, grać w cięższe gry w chmurze dzięki usługom takim jak Xbox Cloud Gaming i NVIDIA GeForce Now.

    Jeśli chcesz go wypróbować, będzie dostępny w 2023 roku, zaczynając od 399 USD za wersję Wi-Fi. Będzie również wersja 5G, która będzie dostępna wyłącznie dla Verizon, ale nie poznaliśmy jeszcze szczegółów cenowych dla tej.

    Źródło: Qualcomm, RazerSprawdzanie notebooka

    Czy ten post był pomocny?