Skip to content

Nowy Kindle Amazon ma dwa razy więcej miejsca na dane (i tryb ciemny)

13 de wrzesień de 2022
Amazon Kindle 2022 Hero

Pierwszą premierą sprzętu Amazona, w 2007 roku, był oryginalny Kindle. I chociaż skład Kindle bardzo się zmienił od tego czasu, standardowy Kindle wciąż jest dostępny. Teraz Amazon wypuszcza nowe modele zarówno dla Kindle, jak i Kindle Kids.

Amazon twierdzi, że jego najnowszy Kindle jest dotychczas „najlżejszym i najbardziej kompaktowym” modelem. Zarówno Kindle, jak i Kindle Kids mają te same zmiany i ulepszenia, a Kindle Kids jest wyposażony w przyjazną dzieciom obudowę i rozszerzoną 2-letnią gwarancję, a także rok Amazon Kids +.

Oba urządzenia mają dwa razy więcej miejsca, 16 GB zamiast 8 GB, co oznacza, że ​​możesz pobierać i czytać znacznie więcej książek w trybie offline. 16 GB to niewiele jak na smartfon, ale jak na czytnik ebooków to dużo. Posiada również wyświetlacz o rozdzielczości 300 PPI, który zapewnia niesamowitą jakość tekstu i grafiki w Twojej książce. Wyświetlacz oferuje również regulowane światło przednie, a nawet tryb ciemny do czytania w nocy.

Jeśli chodzi o baterię, Amazon twierdzi, że na jednym ładowaniu tego urządzenia można uzyskać sześć tygodni pracy na baterii. Możesz go nawet ładować za pomocą tej samej ładowarki USB-C, której używasz do telefonu, w przeciwieństwie do niektórych konkurentów Kindle.

Nowy Kindle Amazon ma dwa razy wiecej miejsca na dane

Amazon Kindle (2022)

To najnowszy budżetowy eReader firmy Amazon, wyposażony w wyraźny wyświetlacz e-ink, opcjonalny tryb ciemny, ładowanie USB Type-C i ulepszoną pamięć masową.

Nowy Kindle będzie dostępny za 100 USD w kolorach Black i Denim, podczas gdy Kindle Kids będzie kosztować 120 USD i będzie dostępny z trzema opcjami okładki: Space Whale, Unicorn Valley i Ocean Explorer.

Czy ten post był pomocny?