Skip to content

Nowy LEGO Ford GT to supersamochód, na który Cię stać — recenzja Geek

8 de styczeń de 2023
b6eedf42

Ruszaj na tor wyścigowy w swoim salonie z zestawem LEGO 2022 Ford GT.

2022 LEGO Ford GT

Warsztat LEGO Technic powraca z kolejną oszałamiającą konstrukcją — imponującym nowym Fordem GT 2022 w formie LEGO. Biorąc pod uwagę, że prawdziwa rzecz kosztuje około 500 000 $, jest to supersamochód, na który możesz sobie pozwolić.

Podczas gdy zeszłego lata pokochaliśmy LEGO Ferarri Daytona i kilka lat temu LEGO Technic Ferarri 488 GTEa, ten nowy Ford GT od LEGO jest jeszcze jednym z naszych ulubionych. Jest to model w skali 1:12 z ruchomymi tłokami w silniku EcoBoost V6 i regulowanym niezależnym tylnym zawieszeniem.

Następnie, podobnie jak większość innych pięknie wykonanych samochodów LEGO, Ford GT ma otwieraną maskę i drzwi, ruchome reflektory, przedni układ kierowniczy i aktywny spojler. Zestaw składa się z 1466 elementów, kosztuje 120 USD i będzie dostępny w marcu.

Jeśli chodzi o rozmiar, nowy LEGO Ford GT ma 15 cali długości i 6 cali szerokości. Ponadto, będąc niskoprofilowym supersamochodem, ma tylko około 3,5 cala wysokości. Nie jest tak skomplikowany, jak niektóre konstrukcje LEGO, ale nadal będzie zabawnym projektem, biorąc pod uwagę liczbę klocków LEGO, które zawiera.

Agresywna sylwetka i tylne tłumiki z pewnością świetnie wyglądają w tym zestawie LEGO. Pamiętaj, że 119 dolarów to dość drogo jak na zabawkę, ale podobne modele supersamochodów LEGO mogą kosztować grubo ponad 300 dolarów, co czyni ją doskonałą opcją dla fanów.

Nowy LEGO Ford GT będzie dostępny od 1 marca pod poniższym linkiem.

Czy ten post był pomocny?