Skip to content

Nowy WONDERBOOM 3 ulepsza wszystko oprócz swojego starożytnego portu ładowania – recenzja Geek

18 de sierpień de 2022
a70ab7cf

Dwa głośniki WONDERBOOM 3 w wodzie na plaży

Dziś Ultimate Ears ogłosiło premierę najnowszego modelu popularnej linii głośników Bluetooth WONDERBOOM. WONDERBOOM 3 zyskuje większą żywotność baterii, zasięg Bluetooth i materiały budowlane. Ale z nieznanych powodów zachowuje swój starzejący się mechanizm ładowania.

Po reklamowanych 13 godzinach WONDERBOOM 2 miał już bardzo długą żywotność baterii. Nowe wersje dodają do tego dodatkową godzinę. Ultimate Ears rozszerzyło również zasięg Bluetooth głośnika z 98 stóp do 141 stóp. A osłona głośnika jest teraz wykonana w 100% z przetworzonego poliestru. Nowy model jest dostępny w czterech kolorach: Joyous Bright (szary), Hyper Pink, Performance Blue i Active Black.

Możesz oczekiwać, że WONDERBOOM 3 będzie działał tak samo lub lepiej niż poprzedni model, z dźwiękiem 360 stopni, dudniącym basem, wodoodporną konstrukcją (IP67) i możliwością łączenia szeregowego wielu głośników razem. Należy jednak pamiętać, że WONDERBOOM 3 nie jest wstecznie kompatybilny z głośnikami WONDERBOOM 2. Więc trzymaj się starszego modelu, jeśli chcesz dodać więcej głośników Bluetooth do obecnej konfiguracji WONDERBOOM.

Niestety, Ultimate Ears zdecydowało się zachować port ładowania micro USB w WONDERBOOM. W dzisiejszych czasach prawie cała elektronika przełącza się na USB-C, więc dziwne wydaje się wiązanie jednej z najpopularniejszych linii głośników Bluetooth z tą starzejącą się technologią.

WONDERBOOM 3 zostanie wprowadzony na rynek w styczniu 2023 roku za 100 USD. To tyle samo, co jego poprzednik, na dobre lub na złe.

Źródło: Ultimate Ears

Czy ten post był pomocny?