Skip to content

Nowy zestaw globu LEGO wniesie odrobinę wyrafinowania do Twojego domu — Recenzja Geek

19 de styczeń de 2022
01dcb7af 1024x576 1

Święta krowa, najnowszy zestaw LEGO to w pełni funkcjonalna kula ziemska. Zaprojektowany przez fana LEGO Guillaume Roussel, LEGO Globe dodaje wyrafinowania każdemu pomieszczeniu dzięki swojemu oldschoolowemu żeglarskiemu wzornictwu i niesamowitemu wykorzystaniu klocków LEGO. Jest dostępny od 1 lutego za 200 USD.

Podobnie jak zestawy LEGO Grand Piano i ISS, Globe jest jednym z wielu stworzonych przez fanów zestawów, które zostały oficjalnie wydane w ramach programu LEGO Ideas. Zawiera 2565 elementów, w tym niektóre drukowane części do oznaczania oceanów i kontynentów, a także funkcjonalny mechanizm, który pozwala obracać się jak „prawdziwy” globus.

  • A jeśli globus LEGO nie wyróżnia się wystarczająco, drukowane części tego zestawu świecą w ciemności. To interesujący dodatek, który może zainspirować młodych ludzi do lepszego poznania Ziemi, jej kontynentów i oceanów.

    Powinienem również zauważyć, że LEGO Globe jest dość konfigurowalny, ponieważ używa wspólnych części. Możesz użyć tego zestawu, na przykład, zbudować własną planetę, a nawet usunąć Florydę ze Stanów Zjednoczonych, jak Królik Bugs.

    Zestaw LEGO Globe zostanie wprowadzony 1 lutego za 200 dolarów. Możesz zamówić go bezpośrednio ze strony LEGO, gdy będzie dostępny, lub zapisać się do naszego biuletynu, aby otrzymać alert 1 lutego.

    Źródło: LEGO

    Czy ten post był pomocny?