Skip to content

Nowy zestaw LEGO Camera Z28 sprawi, że Twój portfel stanie się Vroom Vroom – Recenzja Geek

13 de lipiec de 2022
258f63b9 1024x576 1

Zestaw LEGO Chevy Camaro Z28.

Jeśli uważasz, że LEGO Ferrari jest fajne, poczekaj, aż zobaczysz nowego LEGO Chevrolet Camaro Z28. Jest to wierne odtworzenie muscle cara z 1969 roku, z dachem kabrioletu, opcjonalnymi chowanymi światłami i oczywiście parą rozmytych kości. Aha, i jak prawdziwy Camaro, jest drogi.

Camaro Z28 mierzy 3,5 cala wysokości i 14 cali długości – mniej więcej wielkości tenisówki. Zawiera 1458 sztuk, z których szokująca liczba jest opcjonalna lub wymienna. Nie musisz używać rozmytych kostek ani chowanych świateł, a trzy kolory pasków wyścigowych (czerwony, biały i czarny) są zawarte w pudełku. Otrzymasz również dwie tabliczki toaletowe, jedną oznaczoną CHVY 69, a drugą z P4N 3TR.

„Dzięki klasycznym liniom i eleganckiemu wzornictwu Camaro Z28 z 1969 roku nie ma sobie równych w swojej elegancji — dlatego był tak wspaniałą inspiracją dla tego projektu LEGO. Budując ten zestaw, możesz wyobrazić sobie siebie za kierownicą i niemal poczuć łoskot silnika, który jedzie po otwartej drodze”. — Projektant LEGO Sven Franic

Podobnie jak większość nowych zestawów LEGO, Camaro Z28 jest niezwykle szczegółowy. Jej opony mają etykietę PSI, różne kalkomanie pasują do oryginalnego Z28 z 1969 roku, a drzwi są w pełni funkcjonalne. Moją jedyną skargą jest to, że kabriolet nie Właściwie działa, chociaż możesz go usunąć w dowolnym momencie.

LEGO Camaro Z28 kosztuje 170 USD i wchodzi do sprzedaży 1 sierpnia. To tylko najnowszy klasyczny samochód w arsenale LEGO, do którego dołączają Ferrari Daytona SP3 i Porsche 911.

Czy ten post był pomocny?