Skip to content

Nowy zestaw słuchawkowy Razer ma wysokiej jakości mikrofon i złącze USB-C

28 de kwiecień de 2023
headset

Razer BlackShark V2 Pro

Razer sprzedaje wiele zestawów słuchawkowych do gier, a przynajmniej Niektóre z nich są świetne. Teraz jest jeszcze jedna opcja mająca na celu poprawę jakości mikrofonu: BlackShark V2 Pro.

Razer zaprezentował BlackShark V2 Pro, swój najnowszy zestaw słuchawkowy do gier. Podobnie jak inne produkty Razer, jest reklamowany jako „stworzony przez graczy dla graczy” i ma naprawdę kuszące specyfikacje. Po pierwsze, ma superszerokopasmowy mikrofon „Hyperclear” zapewniający niesamowitą jakość dźwięku, a także 50-milimetrowe tytanowe przetworniki i nauszniki izolujące hałas, dzięki czemu to, co słyszysz, nie wycieka. W dziale żywotności baterii również nie zawodzi, z 70 godzinami pracy na jednym ładowaniu, z obsługą ładowania typu C.

Są to jak dotąd najlepsze słuchawki Razera, a zestaw funkcji z pewnością dobrze to pokazuje. Jedyną złą rzeczą w nich jest jednak cena. Kosztują 199,99 USD, co oznacza, że ​​są to również jedne z droższych słuchawek do gier, które można kupić za swoje pieniądze. Z drugiej strony, widząc specyfikacje, prawdopodobnie są tego warte, jeśli szukasz słuchawek, które będą idealnie pasować do tych mocnych sesji gier.

Możesz je sprawdzić w sklepie internetowym Razera, a wkrótce powinny pojawić się również w innych sklepach.

Czy ten post był pomocny?